Araba sigortası Herhangi bir hasar görmedikçe

Araba sigortası Herhangi bir hasar görmedikçe


Trafik Sigortası Herhangi bir hasar görmedikçe, kasko sigortası tarafımızdan bilinmeyecektir. Bireyler ve işletmeler mağdur oldukları andan itibaren haklarını talep etmeye yöneleceklerdir. Kasko poliçesi açısından en önemli nokta, aracın sunduğu fiyat avantajından çok iyi ve nezih bir sigortacı ve bir sigorta acentesi tarafından teminat altına alınmış ve teminat altına alınmış olmasıdır.

Araba sigortası Herhangi bir hasar görmedikçe
Araba sigortası Herhangi bir hasar görmedikçe

Araba sigortası

Kasko poliçesi, karayolunda kullanılabilecek sigortalı ve / veya motorlu veya motorsuz taşıtların uğrayabileceği maddi zararları teminat altına alır ve kapsar. Kısacası, kasko poliçesi, araç sahibinin aracını herhangi bir karayolunda meydana gelebilecek olası hasar ve kayıplara karşı sigortacı aracılığıyla teminat altına almasını sağlar.

Kasko sigortası; aydınlatma, hırsızlık, hırsızlık teşebbüsü veya aracın herhangi bir kazası sonucunda oluşabilecek her türlü hasar ve ziyanı kapsayan opsiyonel bir sigorta türüdür. Bu teminata ek olarak, poliçe tarafından bazı ek teminatlar da sunulmaktadır.

Kasko poliçeniz standart olarak Türkiye sınırları içinde geçerli ve yürürlükte olacaktır. Bununla birlikte, talebiniz üzerine acentesi olarak hareket ettiğimiz sigortacılar aracılığıyla size yurt dışı için de teminat sağlayabiliriz.

Politikanın Başlangıç ​​ve Bitiş Tarihi; Kasko poliçesi tarafından sağlanan teminat, poliçe için avans ödemesinin yapıldığı andan itibaren başlayacaktır. Aksi belirtilmedikçe; Bir kasko poliçesinin başlangıç ​​ve bitiş tarihi, bu poliçede belirtilen günlerde 12: 00’da başlayacak ve 12: 00’da sona erecektir.

Prim Hesaplama Yöntemi? Sigortacılar, araçların kasko primlerini Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından düzenlenen kasko için belirlenen değerler listesine göre istatistiki verileri esas alarak belirler. Buna ek olarak, araçta bulunan herhangi bir aksesuar poliçede belirtilmelidir. Bu tür aksesuarlardan herhangi biri poliçede belirtilmemişse, ortaya çıkabilecek herhangi bir hasar ve / veya kayıp durumunda bu tür aksesuarlar kapsam dışı olacaktır.

Hizmet sözleşmesi kapsamında bu avukata hizmet veren veya kendisine vekaletname veya yetki belgesi devredilen personelin herhangi bir işlem ve / veya işlem veya kaçakçılık nedeniyle avukata yüklenebilecek hukuki sorumlulukları teminata dahildir.

Sigortacı, iddianın konusu gereği kesinleşmiş mahkeme kararını beklemeyi tercih ederse, hükme bağlanacak tutarın tamamından (bu tutar poliçede belirtilen limiti aşsa bile) sorumlu olacaktır. Politikamız kişisel kaza teminatını içerir. İlk üç yıl için herhangi bir yenilemede hasarsızlık indirimi uygulanacaktır.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat