Araba sigortası teklifi alın

Araba sigortası teklifi alın

Trafik Sigortası, genç sürücüler için otomobil sigortasından veya kiralık arabalar için sigorta korumasından, spor arabalar için sigortaya ve daha fazlasına kadar birçok sigorta seçeneği sunar. Sektör liderinden ücretsiz bir araba sigortası teklifi alın veya mevcut poliçeler hakkında bilgi edinin.

Araba sigortası teklifi alın
Araba sigortası teklifi alın


Güvenli sürüş indirimleri

Güvenli Sür ve Kaydet TM

İyi bir şoförsün, bunun için ödüllendiril. Güvenli Sür ve Tasarruf Et uygulamamızı kullanarak, sürüş şeklinize göre bir indirim kazanın

İhtiyaçlarınıza uygun otomobil sigortası kapsamı seçenekleri

Araba sigortası söz konusu olduğunda, birçok seçeneğiniz var  ,doğru kapsamı bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, ne kadar otomobil sigortasına ihtiyacınız olabileceğini bulmanıza da yardımcı olacağız. Kapsam, eyalete ve seçiminize göre değişir.

Çarpışma sigortası

Aracınız başka bir nesneye çarptığında veya bir kaza sırasında devrildiğinde, çarpışma sigortası kapsamına girersiniz .

Kira sigortası

Kapsamlı veya çarpışma sigortanızın kapsamına giren bir hasar, arabanızı bozulursa veya tamirhanede tuttuğunda, araç kiralama geri ödemesi , araba kiralama maliyetinin ödenmesine yardımcı olacaktır.

Kapsamlı sigorta

Aracınız çarpışmadan veya devrilmeden başka bir nedenle çalındığında veya hasar gördüğünde, örneğin yangın, rüzgar, dolu, sel, hırsızlık ve daha fazlasının neden olduğu hasarlar gibi kapsamlı bir sigorta seçin .

Yolculuk paylaşımı sigortası

Kişisel arabanızı Uber veya Lyft gibi bir araç paylaşma şirketinde araba kullanmak için kullandığınızda, araç paylaşımı sigortası ile korunduğunuzdan emin olun .

Farklı ihtiyaçlar mı? Seni yakaladık

Belki aile arabası politikasından fazlasını istiyorsun. Orada da yardımcı olabiliriz. Yeni sürücüler, iş seyahatinde olanlar, koleksiyoncular ve daha fazlası için araba sigortası sağlar.

Hak talebinde bulunmak

Kazalar meydana geldiğinde, bir hak talebinde bulunmanızı veya durumunu kontrol etmenizi kolaylaştırmak istiyoruz.

Araba sigortası hakkında daha fazla sorunuz mu var?

Araç sigortası hakkında yanıtlar alın

Sizin gibi sürücüleri sigortaladığımız yaklaşık 100 yıldır öğrendiklerimizden ipuçları ile ilgili Simple Insights’taki sayısız makaleye göz atın.

Araba sigortası oranlarını hangi faktörler etkiler?

Kapsam seçenekleri, muafiyetler ve indirimler, sürüş geçmişiniz, kredi puanınız (yasaların izin verdiği yerlerde) ve diğer üçüncü taraf raporları gibi şeylerin yanı sıra poliçe maliyetinizi etkileyebilir.

Yüksek riskli araç sigortasını kim ister?

Sürüş kaydınız bunu belirler. Bir DUI’den hüküm giymişseniz veya hız cezası gibi birden çok ihlale sahipseniz, yüksek riskli bir sürücü olarak kabul edilebilirsiniz. Yakın geçmiş en önemli faktördür.

Yerel araba sigortası mı arıyorsunuz?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kapsama alanı ve tasarrufları göstermeye yardımcı olacak iyi bir komşu temsilcisi için yalnızca eyaletinize değil, aynı zamanda yerel topluluğunuza da odaklanın.

Online ödeme nasıl yapılır

Doğum tarihiyle birlikte bir telefon numarası, poliçe numarası, ödeme planı hesap numarası veya anahtar kodu sağlarsınız ve faturanızı çevrimiçi olarak alacağız.

Araç sigortası kapsamını ne kadar hızlı alabilirim?

Gerekli tüm bilgilere sahip olduğunuz ve başvuru sürecinden geçtiğiniz sürece, kapsam hemen başlayabilir. En doğru fiyat teklifi için arabanızın markasını, modelini, kilometresini ve yılını bilmeniz gerekir. Sizin ve sürüş geçmişiniz hakkında da biraz bilgi sahibi olmamız gerekecek.

Bir araba satın aldıktan ne kadar sonra sigortaya ihtiyacınız var?

Araziden araç sürmeden önce sigortaya ihtiyacınız olacak. Satın alır almaz ya da bir satın alma niyetinde bulunursanız aramalısınız. State Farm tarafından sigortalanmış başka bir araca sahipseniz, otomatik sigortanız olabilir. Emin olmak için temsilcinizle iletişime geçin. İlk arabanızsa, sürmeden önce bir temsilciyle iletişime geçin.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat