Menü Kapat

Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Geniş, sportif, heyecan verici. Yeni Audi A1 Sportback.

Yeni Audi A1 Sportback, kompakt segmenti yeniden tanımlıyor. Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Sportif Ur-quattro genleriyle birlikte çarpıcı, kaslı tasarımı, başarılı kompakt otomobilin ikinci neslini karakterize ediyor. İç mekân, heyecanlandıran, kişiye uyarlanabilen tasarımıyla bu doğrultuda sürücü odaklıdır. “Kompakt sınıftaki en sportif iç mekân.” Bu, belirtilen hedefti. Tam boy sınıfla aynı kulvardaki bilgi-eğlence ve sürücü destek sistemleriyle A1 Sportback, dijital dünya ile sıkı bir ağ bağlantısına sahiptir.

Onu kendinize özel, istediğiniz gibi yapın.Yeni A1 Sportback, tasarım dilini etkileyici bir şekilde sergileyen on adet renk seçeneğiyle sunuluyor. Kompakt modelin tavanı, A-sütunundan tavan kenarı spoylerine kadar opsiyonel olarak kontrast renkte tamamlanabiliyor. Dış ayna yuvaları, yan ön spoyler ağızları ve marşpiyeler de kontrast renkte alınabilir.

Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Dış tasarım: Çarpıcı ve kaslı.

Geniş, alçak konumlu singleframe ızgara ve gizli yan hava menfezleri, karakteristik ön kısma hâkimdir. Motor kapağı kenarının altında üç düz kesik vardır – bu, markanın ralli ikonu olan Sport quattro’ya bir bağlılık niteliğindedir. Opsiyonel sunulan tam LED farların karakteristik gündüz farı grafiği, yelkencilikte hidrofil diye bilinen dinamik kanat formlarını hatırlatır. Farların üst kesimindeki küçük baklava biçimli segmentlerle birlikte alçak konumlu, konsantre görünüm, spor bir görüntü sağlar.

Tam bağlantılı. Büyüleyici 3 boyutlu ses.

Yeni Audi A1 Sportback, dijital geleceğe hazır. Temel versiyon dahi standart olarak yüksek çözünürlüklü 10,25 inç ekranı içeren tam dijital gösterge grubu ve çok fonksiyonlu direksiyon ile donatılmıştır. Genişletilmiş işlevler yelpazesiyle opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit, animasyonlu navigasyon haritalarını ve bazı sürücü destek sistemlerinin grafikleri gibi kapsamlı ve çok yönlü bilgileri sürücünün doğrudan görüş alanında sunar. Audi akıllı telefon arayüzü sizin, yeni A1 Sportback’te daima iyi bir bağlantıya sahip olmanızı sağlar. Apple CarPlay ve Android Auto’yu kullanarak, iOS ve Android akıllı telefonları entegre eder. Müzik ve akustik tutkunları, Dijital Ses Yayını alıcısını, Audi ses sistemini ve Bang & Olufsen Premium Ses Sistemini araçlarında görmekten mutluluk duyacaklar.

Süspansiyon: Sportif ve dengeli ayar

Yeni Audi A1 Sportback’in aks tasarımı, çevik bir yol tutuş ile sportif, dengeli bir sürüş deneyimi sunar. Temel süspansiyonun yanında daha gergin, sert bir spor süspansiyon seçeneği mevcuttur. Her bir motor versiyonu için ayrı ayrı yapılandırılan dinamik paketler, donanım seçeneklerini derleyerek A1 Sportback’e daha da sportif bir görünüm kazandırır. Yeni A1 Sportback’in frenleri hassas bir şekilde ölçümlenebilir ve duyarlı, sıkı bir pedal hissi verir. Opsiyonel alınabilen yokuş kalkış asistanı, durduktan sonra otomobilin kaymasını önleyerek, yokuş yukarı ve aşağı eğimlerde güvenliği artırır. Jantlar, 15 ile 18 inç aralığında mevcuttur. Yeni A1 Sportback, üretim hattından opsiyonel Audi drive select dinamik yol tutuş sistemiyle çıkar. Bu sistemle sürücüler, sürüş özelliklerini etkileyen dört mod arasından seçim yapabilir.

Sürücü asistan sistemleri: Önce güvenlik.

Audi A1 Sportback için sunulan sürücü destek sistemleri tam boy sınıfından gelmektedir: Kompakt otomobili, öndeki otomobilden doğru mesafede tutarak, sürücünün şeritte kalmasını kolaylaştırır ve park konusunda yardımcı olur. Standart olarak sunulan şeritten ayrılma uyarısı, sürücünün, 65 km/s hızdan itibaren otomobili şeritte tutmasına yardımcı olur. Uyarlanabilir hız asistanı, Audi A1 Sportback’in öndeki araçla mesafesini istenen düzeyde tutarken, Audi pre sense front ise diğer araçlar, aracın önünde karşıdan karşıya geçen yayalar veya bisikletlilerle ilgili kritik durumları tespit eder. Park asistan sisteminin yeni versiyonuyla A1 Sportback gerekirse birden çok manevra yaparak dikey park yerlerinde ileriye doğru park yapabilir. Sistem, paralel park yerlerinden çıkmayı da sağlar.

Daha fazla alan ve konfor.

Yeni A1 Sportback çok daha geniş alana sahiptir – bu özelliğiyle hayatı, sürücü, ön yolcu ve arka yolcular için çok daha konforlu hâle getirir. A1 Sportback’in uzunluğu önemli ölçüde artmıştır – ilave 56 milimetre ile artık 4,03 metre uzunluğa sahiptir. Aynı zamanda genişliği de hemen hemen değişmeden kalmış olup, 1,74 metredir. Yeni nesil modelin yüksekliği sadece 1,41 metre olup, anten dâhil otomobilin yüksekliği 1,43 metredir. Bagaj hacmi 65 litre artmıştır. Normal kapasite 335 litredir; arka koltuklar katlandığında 1.090 litreye çıkar. Yükleme eşiği yüksekliği, rahatlık sağlayan bir alçaklıkta, 67 santimetredir.

Audi A1 Sportback Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA