Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Etkileyici şekilde çok yönlü. Audi A4 allroad quattro

Yakıt tüketimi, ortalama*: 6,8-6,6 litre/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama*: 155-150 g/km

AAudi A4 allroad quattro, rahatlık sunan yerden yüksekliği, dışa dönük tasarımı ve yüksek işlevselliği ile özel bir statüye sahiptir. Standart olarak mevcut dört tekerlekten çekiş, Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022  güçlü motor ve tüm yol koşullarına uygun süspansiyon sistemi kombinasyonu sayesinde quattro, arazi aracı özelliklerini gösterir.

  • Audi
  • A4
  • A4 allroad quattro
  • 2.0 TDI
  • 2.0 TFSI

Benzersiz görünüm

Görsel olarak, Audi A4 allroad quattro¹, karakteristik dış tasarımı ile arazi aracı karakterini vurgular. Tekerlek kemerleri, ön ve arka tamponlar ve yan etekler ile aynı renkte sunulur ve vurgulanır. Tüm yol koşullarına özgü bu unsurlar, standart olarak yapısal gri renkte mat renge boyalı olup isteğe bağlı olarak metalik veya araç gövdesi renginde de mevcuttur. Jantlar ana modele kıyasla on iki milimetre daha geniştir, buna bağlı olarak iz genişliği ön ve arka tarafta artmıştır. Düşük alt giriş koruması ve entegre ikizkenar yamuk şeklinde egzoz borulu özel difüzör aracın arka tarafında dikkat çekiyor. Dikey desteklerle güçlendirilmiş singleframe ızgara, ön tarafta dikkat çeken bir göstergedir.

Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Sürüş keyfi ve konfor garantili

Audi A4 allroad quattro¹, çok zorlu olmayan arazi koşullarının üstesinden kolayca gelmeyi sağlayan şasi ve aktarma organları teknolojilerine sahiptir. Standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, iyi çekiş ve yüksek sürüş dinamiği sağlar. Tüm yol koşullarına uygun standart süspansiyon, Audi A4 allroad quattro’nun¹ ana modele kıyasla yerden 35 milimetre daha fazla yerden yüksekliğe sahip olmasını, iki adet beş bağlantılı hafif aks ise yüksek manevra kabiliyeti sağlıyor. Aracı farklı yol koşullarına göre otomatik olarak uyarlayan isteğe bağlı sönümleme kontrolü ile aracın arazi özelliklerini daha da geliştirin. Standart Audi drive select özelliği ile sürüş deneyiminizi aktif olarak etkileyebilirsiniz: Arazi modunda, motor ve şanzıman kontrolü, direksiyon ve şasi gibi parametreler arazi güzergahlarına göre ayarlanır. Audi A4 allroad quattro¹, güçlü 2.0 litrelik TFSI (turbo katmanlı yakıt püskürtme) motor ile tahrik edilir (ortalama yakıt tüketimi*: 6,8-6,6 l/100 km; CO₂ emisyonları, ortalama*: 180 kW (245 hp) güç ve 370 Nm maksimum tork ile 155-150 g/km).

Geniş alan ve yüksek kalite – iç mekan

Audi A4 allroad quattro’nun¹ iç mekanında son derece geniş bir alan ile aydınlığı ve genişliği en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış yerleşimi deneyimleyeceksiniz. Örneğin, sürekli hava jeti şeridi aracın genişliğini ön plana çıkartırken, bu şeridin üstündeki krom şerit uygulaması sayesinde yüksek kaliteli bir tasarım vurgusu ortaya çıkmakta. Orta konsoldaki geniş saklama bölmesi pratik bir saklama alanı sunuyor. Standart iç aydınlatma, duyusal amaçlar için ön tarafta kullanabileceğiniz okuma lambaları içerir. İsteğe bağlı ortam aydınlatması paketlerinden biriyle sizi daha da iyi hissettirecek bir araç içi atmosferi yaratın.

Trend belirleyen teknolojiler

Dokunmatik ve doğal dil etkileşimine sahip sezgisel kullanım konsepti sayesinde Audi A4 allroad quattro¹ size büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Dijital gösterge paneli Audi virtual kokpit plus gibi isteğe bağlı teknolojiler için bilgi-eğlence sistemi seçiminizi yapın. Tam önünüzde yer alan 12,3 inç ekran, hız ve motor devri de dahil olmak üzere önemli işlevleri net ve tam HD çözünürlükte görüntüler. Audi connect tuşu² ve Audi phone box² gibi isteğe bağlı özellikler, akıllı telefonunuzu araca entegre eder.

Audi A4 allroad quattro Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat