Audi E-Tron Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi E-Tron Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi E-Tron Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Heyecanlı ve eğlenceli sürüş keyfi.
Audi e-tron.

Elektrikli sürücü ve konforlu, sofistike iç mekanı ile Audi e-tron, yeni bir mobilite duygusu yaratıyor. İster şehir içinde park ederken olsun, ister uzun yolculuklarda, Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Audi e-tron birçok durumda sürücünün hayatını kolaylaştırır ve sportiflik ile günlük pratikliği birleştirir. Elektrikli dört tekerlekten çekiş ile birlikte iki elektrik motoru, mükemmel performans ve çevik kullanım sağlar. Büyük yüksek voltajlı batarya yeterli bir menzil için temeldir. Ev ve hareket halindeyken kapsamlı bir dizi şarj seçeneği ile birlikte, ödün vermek zorunda kalmadan tamamen elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Audi E-Tron Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Audi E-Tron Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Elektrikli tahriğe sahip güçlü dinamik sürüş

İki elektrik motoru Audi e-tron’u güçlü bir şekilde çalıştırır ve elektrikli SUV’u sıfırdan 100 km/s’e seri bir şekilde hızlandırır. İlk hareket performansı bir spor otomobilinkiyle karşılaştırılabilir seviyededir. Yeni elektrikli dört tekerlekten çekiş sistemi, her türlü sürüş koşulunda ideal çekiş ve yol tutuş sağlar. Böylece, Audi e-tron yalnızca gündelik kullanım için elverişli olmakla kalmaz, aynı zamanda arazide sürüşte de yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve çeviktir. quattro çekiş sistemi gerektiği gibi devreye alınabilir – bunun sonuçları, duruma özgü tork dağıtımı, aks momentlerinin esnek kontrolü ve her türlü zeminde keyifli sürüş olarak kendini gösterir.

Ev ve seyir için akıllı çözümler: Şarj konseptleri

Audi, evde şarja yönelik çeşitli çözümler sunar. Standart cep telefonu şarj sistemi ya 230 voltluk ev tipi priz ya da 400 voltluk üç fazlı (Trifaze) priz ile kullanılabilir. Opsiyonel “connect” şarj sistemi, şarj gücünü ikiye katlayarak 22 kW’ye kadar çıkarır. Ev tipi enerji yönetim sistemi ile birlikte elektrik daha az pahalı olduğunda şarj ya da güneşli ev sistemiyle donatılmışsa solar elektrik ile şarj gibi akıllı işlevler sunar. myAudi uygulaması ile akıllı telefonunuz üzerinden ön ısıtma / ön soğutmanın yanı sıra tüm şarj işlemlerini de kontrol edebilirsiniz.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat