Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Heyecanlı ve eğlenceli sürüş keyfi.
Audi e-tron. Güçlü ve etkileyici. Audi Q2.

Alışılmışın dışında yerlerde maceralara atılmak ya da büyük şehirde gündelik yaşam için – Audi Q2 çok yönlü bir otomobil. Genç bir tarza ve çok sayıda gelişmiş teknolojiye sahip araç, Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 yenilikçi tasarım, mükemmel sürüş keyfi ve yüksek işlevselliği bir araya getiriyor. Kompakt SUV’un bilgi ve eğlence, bağlantı ve asistan sistemleri lüks sınıf donanımlara dayanır.

  • TFSI
  • 1.4 TFSI
  • 1.5 TFSI
  • 1.6 TDI

Dinamik sürüş keyfi

Standart ilerici direksiyon sistemi, doğrudan ve dinamik kullanım sağlar. İstek üzerine, quattro sürüş, Audi drive select sürüş dinamikleri sistemi ve uyarlanabilir amortisör kontrolü sürüş keyfinin arttırılmasını sağlar.

Sağlam görünüm

Audi Q2 ilk bakışta adeta bir güç gösterisi yapıyor: geniş omuzları ve köşeli hatlarıyla enerji ve özgüven dolu. Düşük tavan ve yüksek cam çizgisi bir coupé aracı andırıyor ve aracın sportif karakterinin daha da etkileyici görünmesini sağlıyor. İlk göze çarpan özellikler ise, kama şeklindeki farlar, yüksek konumlu singleframe ızgara ve geniş hava girişleri oluyor. Arka bölüm, uzun tavan spoyleri ve gövde altı koruma görünüşüne sahip difüzörle birlikte sportif bir şekil alıyor.

Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

İlerici: aydınlatma

Audi Q2, standart olarak halojen farlarla donatılmıştır. Arka taraftaki dinamik dönüş sinyalleri de dahil olmak üzere opsiyonel olarak sunulan LED farlar, yol yüzeyinin gün ışığına benzer netlikte aydınlatılmasını sağlıyor. Aynı zamanda, daha fazla güvenlik sağlayıp daha az enerji tüketir ve uzun servis ömrüne de sahiptir.

İşlevsel: iç mekan

Dış mekanın şık ve açılı tasarım özelliğini devam ettiren Audi Q2’nin iç mekanı beş kişilik yer sunuyor. Dört kapı ardına kadar açılır ve yeterli görüş sağlayarak kolay erişimi mümkün kılar. Diğer yandan, siz ve yardımcı sürücünüzün oturma pozisyonu sportif ve iç mekanla ilgili beklentileri karşılar niteliktedir.

Audi Q2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat