Audi R8 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Audi R8 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Her zamankinden daha ateşli Audi R8

Audi R8’e hangi açıdan bakarsanız bakın: Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Bu yüksek performanslı spor otomobil, saf estetiği nefes kesici bir performansla birleştiriyor. Audi R8, her yolculukta konsantre güç ve şıklığın birbirine mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu gösteriyor. Kapsamlı bir güncellemeden sonra, süper spor otomobil, daha dinamik yol tutuşu sağlayan modifiye edilen süspansiyon sistemi ile tam puan aldı. Ve daha da ayırt edici hale getirilen dış tasarımıyla, başka hiçbir Audi, Audi R8 kadar yarış otomobili konseptine yakın değildir.

Keskin kesinlik

Süspansiyonda gerçekleştirilen modifikasyonlar daha fazla denge ve hassasiyet sağlar. İsteğe bağlı dinamik direksiyon ve elektromekanik hidrolik direksiyon ile asistan sistemleri yeniden ayarlandı: Direksiyon tepkisi ve yoldan alınan geri bildirimler tüm viteslerde daha da net bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Hafif

Audi R8’in düşük ağırlığının getirdiği yüksek değerin arkasında çok malzemeli yapıdaki Audi Space Frame (ASF) yer alıyor. Bu yapı, alüminyum ve yapısal olarak entegre edilmiş CFRP’den üretilen bileşenleri birleştiriyor. Ön aksta bulunan dengeleyici, CFRP ve alüminyum olarak da mevcut olup Audi R8’in ağırlığını iki kilogram daha azaltır.

Audi R8 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Audi R8 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Tasarım: daha keskin ve sıkı

R8 modellerinin keskin karakteri de görsel olarak netleşiyor. Singleframe radyatör ızgarası daha geniş ve daha düz bir çizgiye sahiptir. Kalın çubuklar geniş hava girişlerini ayırır. Kaputta yer alan düz yarıklar ise Audi Ur-quattro marka simgesini anımsatıyor. Ön tarafta bulunan ayırıcı, arka tarafta yer alan ve çarpıcı bir görünüme sahip düşük olarak konumlandırılmış havalandırma ızgarası gibi artık daha geniştir. Izgara, yukarı doğru uzanan difüzörü tamamlar.

Yenilikçi aydınlatma teknolojisi

Audi R8, standart olarak LED farlar ve dinamik arka ikaz lambaları ile donatılmıştır. İstek üzerine, dinamik ön ikaz lambası ile birlikte, uzun far için bir lazer spot da temin edilebilir. Lazer spot, LED uzun farı 60 km/sa hızda tamamlar ve uzun menzili sayesinde sürücünün görüş mesafesini artırır. Akıllı kamera sensörü, yoldaki diğer taşıtları algılar ve buna göre far şiddetini ayarlar.

Audi R8 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları


TIKLA ARA