Bmc Neoport Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Bmc Neoport Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Bmc Neoport Türkiye’nin ilk yerli apron otobüsü Neoport, 14 metre Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 tam alçak tabanlı yapısı, yolcu iniş ve binişleri için her iki yöne de yatabilme özelliği ile havalimanı ulaşımına konforlu bir yenilik getiriyor.

Neoport’u Keşfedin!

14 metrelik apron otobüsü Neoport; tam havalı servis freni, her iki yana yatma, sasi alçaltma ve yükseltme sistemi, ön ve arka disk frenleri, 6 adet yolcu kapısı, alçak tabanlı monokok gövde, klima sistemi için ek motor özellikleriyle apron otobüslerinde bulunması gereken özelliklerden fazlasına sahip.

Bmc Neoport Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Bmc Neoport Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Yolcularımızı Rahat Ettirmek İçin
Her Şeyi Düşündük

BMC mühendisleri, apron otobüslerini hem yolcu hem de sürücü konforunu en üst seviyeye taşıyacak şekilde tasarladı. Aracın ön tarafına konumlandırılmış son teknoloji motor sayesinde kabin içinde çok büyük ve ferah bir yolcu alanı oluşturuldu. Ayrıca süspansiyon sistemi sayesinde, sürücü ve yolcuların araç içinde hissettiği titreşim en aza indirildi.

Neoport’ta Herkese Yer Var!

Genişletilmiş sahanlık alanıyla 12 oturan ve 84 ayakta olmak üzere toplam 96 yolcu kapasitesine sahip olan Neoport, yolcularına çok daha ferah ve konforlu bir havaalanı ulaşımı sunarken orta ön alan konumlandırılan özel motor bölmesi ile sürücü için de izole ve güvenli bir alan sunuyor.

Neoport’u Daha Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin ilk yerli apron otobüsü Neoport, 14 metre uzunluk ve Euro 6 dizel motor özelliklerinin yanı sıra yolcu kapasitesi ile sınıfının lideri konumundadır.

  • Motor TipiCummins ISB4.5 E5C185B EuroV
  • Maksimum Tork700 NM @1200 rpm
  • Yük Kapasitesi10.500 kg ön aks + 10.500 kg arka aks
  • Yolcu Kapasitesi12 Oturan + 84 Ayakta
  • Şanzıman6 İleri 1 Geri
TIKLA ARA