Menü Kapat

BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Yeni BMW X1, geleceğin standartlarını belirlemeye hazır. Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Aracın atletik tasarımında, harekete geçme isteği hemen göze çarpıyor. Daha ilk bakışta, baştan sona bir X modeli olduğunu belli ediyor. Dış tasarımı, SAV’lara (Spor Aktivite Aracı) özgü kısa aks dışı mesafe ve uzun aks aralığı ile karakterize ediliyor. Etkileyici dinamikleri ve çevikliği ile iddiasını gözler önüne seriyor. Yenilikçi teknolojilerle birlikte üst düzey çok yönlülük ve esneklik sayesinde, sürüşün her metresinde size maksimum konfor sağlıyor.

Yeni BMW X1 sDrive18i ve sDrive16d modellerinin fiyat listesine ve e-broşürüne aşağıdaki linklerden ulaşabilir; gerçek bir deneyim için test sürüşü randevusu alabilirsiniz.

  • BMW X1
  • 16d sDrive
  • 16i sDrive
  • 18i sDrive
  • 20d sDrive
  • 20d xDrive
  • 23d xDrive
  • 25d xDrive

Yeni BMW X1 her detayıyla iddiasını gözler önüne seriyor. Yeni BMW X1, atletik tasarımının yanı sıra X modellerine özgü sürüş özellikleri ve olağanüstü çevikliğiyle de çok etkileyici. Uzun yolculuklarda üstün konfor, yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi teknolojilerle birlikte her bir maceraya fazlasıyla hazır.

BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

MACERA RUHUNU YANSITAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW X1’in tasarım özellikleri.

Yeni BMW X1’in Böbrek Izgaraları, LED farları, 18 inç Y Kollu jantları ve LED-Projection “X1” özellikli yan aynası, LED stop lambaları ve etkileyici egzoz çıkışına kadar her özelliği, harekete geçme tutkunuzu bir otomobilde nasıl somut hale gelebileceğini gösteriyor. Otomobile girdiğinizde sizi, iç tasarımın tamamı boyunca göze batmadan ilerleyen ortam aydınlatması karşılıyor. Ön konsol, Sensatec Deri döşemelerde ve zemin paspaslarında da yer alan dekoratif kontrast dikiş ile süslenmiş. Ayarlanabilir arka koltuk, arka oturma alanında ek alan ve bagaj bölümünde daha fazla saklama kapasitesi ile esneklik sağlıyor.

BMW X1 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA