BMW X2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

BMW X2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı BMW X2 daha ilk bakışta sportif iddiasını açıkça vurguluyor. Güçlü atletik özellikleri sayesinde, bu sınıfta rakipsiz dinamik özellikler ve çevik bir performans sunuyor. Yüksek kalitede iç tasarım ve birçok yenilikçi teknolojiyle birlikte yeni çağın dışa dönük karakterini oluşturuyor. Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Sürüş asistanı, adaptive LED farlar ve panaromik cam tavan gibi özelliklerinin yanında X2 sDrive16d dizel motor, yenilikçi BMW Twinpower Turbo teknolijisi, etkileyici performans ve verimliliği bir araya getiriyor.

  • BMW X2
  • 1.6d sDrive
  • 18i sDrive
  • 20d xDrive

BENZERSİZ. Dış tasarım detayları.

BMW X2 kendi yolunu izler ve yol gösterir. Dışa dönük biçimi, dinamik çizgileriyle birlikte son derece sportif bir coupé karakterini ortaya çıkarır. Aynı zamanda etkileyici oranları ve benzersiz yenilikçi tasarımı olağanüstü bir görünümü mümkün kılar. Yeni yerleri keşfetmek isteyenler için idealdir.

BMW X2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
BMW X2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Maksimum tork BMW TwinPower Turbo 4 silindirli dizel motordan elde edilir ve resimdeki BMW X2 xDrive16d motora direkt tepki, üstün bir çekiş kuvveti ve heyecan verici hızlanma özelliği sunar.

Güçlü motorlar. Doğrudan yönlendirme. Opsiyonel M spor süspansiyon. Bulunduğu sınıfta standartları belirleyen yüksek hassasiyette kullanım özellikleri. Kısa mesafede hızlanma veya uzun mesafeler, şehir içinde ya da virajlı kırsal yollarda kullanma olsun, heyecan verici dinamikler ve çeviklik. Tüm bunlar BMW xDrive opsiyonel dört çeker sistemi ile zenginleştirilebilir. Bu özellik BMW X2’ye olağanüstü bir çekiş ve denge sunarak, en sert virajları bile sanki bir ray üzerinde hareket ediyormuş gibi geçmenizi sağlar. Tüm bunlara yarış heyecanı da dahildir – elbette isteyenler için.

HER DETAYINDA PERFORMANS.

BMW X2 M35i dış ve iç tasarımı.

BMW X2 M35i, BMW çift Böbrek Izgaraları, ayna kapakları ve iki egzoz çıkışı gibi Cerium Gri öğeleriyle sportif ruhu en iyi şekilde yansıtır. M Performance’ı hatırlatan M35i yazılı ve krom kaplama M kapı eşik kaplamaları, entegre başlıklara sahip opsiyonel M spor koltuklar ve opsiyonel olarak sunulan M emniyet kemerleri son derece dinamik sürüş deneyimi vaat eder. M Performance TwinPower 2,0 litre Turbo 4 silindirli benzinli motor, maksimum ileri itiş sunarken, adaptif süspansiyon M modeline özgüdür. Güçlü M spor frenler optimum yavaşlama kapasitesi sunar ve özel olarak M logosunu taşıyan mavi renkli fren kaliperleriyle donatılmıştır.

BMW X2 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA