Çeliktepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 Trafik Kasko

Çeliktepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 Trafik Kasko

Çeliktepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 Trafik Kasko

Çeliktepe zorunlu trafik sigorta şirketi

Bir sağlık sigortası poliçesinde, sigortalı kişinin / kişilerin tıbbi tedavi masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanır. Sizin tarafınızdan ödenen düzenli bir prim karşılığında sigorta şirketi, sigortalı kişinin tedaviye ihtiyaç duyduğu bir hastalıkla ilgili tüm masrafları karşılar. Bu, hastaneye yatış, kreş, postane ve hastaneye yatış öncesi vb . İçerir . Ve nakitsiz tesis ile faturanız doğrudan şirket ile hastane arasında hesaplanır. 

Sorumluluk Sigortası:

Bu tür bir sigorta, mülkleri, arabaları, işletmeleri vb. Sigortalamak için kullanılır. Bir sorumluluk sigortası benzeri araba sigortası, ev sigortası, iş sigortası satın alırken, sigortalı nesneye veya mülke poliçe kullanım süresi boyunca herhangi bir zarar gelmesi durumunda, Sigorta şirketi, sigortalı sahibine mali tazminat ödeyecektir. 

Artık önemli sigorta türünü bildiğinize göre, neden sigortaya ihtiyacınız olduğunu konuşalım. 

Herkesin sigorta yaptırması için nedenler

Başlangıçta söylediğimiz gibi, çoğu insan sigortanın gereksiz bir masraf olduğunu düşünüyor. Bunun nedeni, geleceğimiz ve görünmeyen koşulların üstesinden gelme yeteneğimiz konusunda kendimize güvenmemizdir. Ancak algılanan yeteneğimiz ile gerçeklik arasında çok büyük bir fark var. Örneğin, tıbbi bir acil durumda birkaç yıllık tasarruflar kaybolabilir. Bu sadece bir örnek.

İşte sigorta almanın önemli olmasının 3 nedeni

# 1: Sigorta, ailenin finansal istikrarını sağlar

Ne kadar biriktirmeyi başardığınız veya aylık geliriniz ne olursa olsun, beklenmedik bir olay cebinizde büyük bir delik açabilir veya ailenizin mali geleceğini tehlikeye atabilir. 

Örneğin, yeterli hayat sigortanız yoksa, zamansız bir ölümle karşılaşırsanız, aileniz mali sıkıntı yaşamak zorunda kalabilir. Sevdiklerinin kaybının yerini hiçbir para alamasa da, hayat sigortasına sahip olmak onları mali zorluklardan kurtarır. Bu arada, siz veya aileniz yeterli sağlık sigortasına sahip değilseniz, herhangi bir tedavi sırasında büyük tıbbi faturalar mali durumunuzu tamamen sarsabilir. 

Bu nedenle, kendinizi ve ailenizi yeterli miktarda sigorta ile teminat altına almanız çok önemlidir. 

# 2: Sigorta gönül rahatlığı sağlar

Sigorta şirketine ödediğiniz prim, öngörülemeyen bir olay durumunda sigorta şirketinin zararı karşılayacağını garanti eden fiyattır. Ve bu, riskinizin karşılanacağını garanti eder, gönül rahatlığı sağlar. 

Örneğin, çocukların eğitimi, evlilikleri, eşiniz için bir emeklilik külliyatı vb. Gibi hala başarmanız gereken birkaç kilometre taşının olduğu bir zamanda zamansız bir şekilde öldüğünüzü varsayalım. Ayrıca konut kredisi olarak bir borç var. Zamansız ölümünüz, ailenizi ağızdan ağza bir duruma sokabilir. Ancak, tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak vadeli sigorta yaptırmış olsaydınız, aileniz zor zamanlarda yelken açabilirdi. 

# 3: Sigorta zor zamanlarda stresi azaltır

Hayatınızı daha iyi hale getirmek için ne kadar uğraşırsanız uğraşın, öngörülemeyen bir olay işleri tamamen alt üst edebilir ve sizi fiziksel, duygusal ve finansal olarak zor durumda bırakabilir. Yeterli sigortaya sahip olmak, en azından bu kadar zor zamanlarda para hakkında düşünmek zorunda kalmamanıza ve iyileşmeye odaklanmanıza yardımcı olur. 

Örneğin, sizin veya ailenizden birinin kalp krizi geçirdiğini ve hemen hastaneye kaldırılması gerektiğini varsayalım. İyi hastanelerde bu tür tedaviler lakhlara mal olabilir. Bu durumda sağlık sigortasına sahip olmak, sizi para ayarlamanın endişelerinden ve stresinden kurtarır.  Sigorta uygulandığında, her türlü finansal stres giderilecek ve iyileşmenize odaklanabilirsiniz.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat