Menü Kapat

Filo Kiralama – 0539 595 2221 – Uzun Dönem Araç Kiralama

Filo Kiralama – 0539 595 2221 – Uzun Dönem Araç Kiralama

FAKI GRUP ANA
Filo Kiralama – 0539 595 2221 – Uzun Dönem Araç Kiralama

Filo Kiralama Aracı Nedir?

Filo Kiralama – 0539 595 2221 – Uzun Dönem Araç Kiralama Sıklıkla şu soruyu duyarız: “Filo Kiralama aracı nedir ve işim için bir tane almalı mıyım?” Soruyu cevaplamaya çalışmadan önce filo araçlarına daha derinlemesine bir göz atalım.

Filo Aracı Anlamı

Peki bir filo aracını nasıl tanımlarsınız? Filo aracı, bir işletme tarafından sahip olunan veya kiralanan bir motorlu araçtır. Çeşitli kuruluşlar, satış temsilcileri veya yönetim gibi personele araç sağlamak için filo araçlarını kullanabilir veya bunları mal teslimi için kullanabilir. Araç kiralama şirketleri ve taksiler de filo araçlarını kullanabilir. Şirketin filosunun büyüklüğüne bağlı olarak, bir filo yöneticisi tarafından bakılabilir.

Filo aracı almalı mıyım?

Filo aracı alıp almamaya karar vermeden önce hem filo satın alma hem de filo kiralamaya bakmakta fayda var. Bazı işletmeler, başlangıçta daha büyük bir harcamayla, ancak aylık ücret ödemeden doğrudan satın almayı tercih eder. Ancak bu, büyük bir sermaye harcaması gerektirecektir ve araçların hızla değer kaybettiğini belirtmek gerekir. Şirketiniz daha uzun süredir varlığını sürdürüyorsa ve toplu ödeme mevcutsa, satın alma daha cazip olabilir.

Filo kiralama söz konusu olduğunda, bu tür bir düzenleme, filonuz için gerekli araçları seçmenize ve ardından aylık bir fatura ödemenize olanak tanır. Araçların bakımı normalde dahildir, bu nedenle bir işletme olarak endişelenmeniz veya izlemeniz gereken daha az şey vardır.

Filo Aracı Almak İçin Nedenler

Filo aracı alma nedenleri, sahip olduğunuz işin türüne göre değişiklik gösterecektir. Belki teslimat yapmanız, müşterileri görmek için düzenli olarak seyahat etmeniz veya şirket araçlarıyla yönetim sağlamanız gerekebilir. Çalışanlara yüksek özellikli lüks bir araç sağlamak, daha yüksek kalibreli personeli cezbedebilir. Bir araba veya kamyonet filosu kiralamak çok basittir. Ondan fazla araç satın alır veya kiralarsanız, bu, üreticiden çeşitli teşvikler alma potansiyeline sahip ticari bir filo olarak sınıflandırılır. Bu ilk filo satın alımınızsa, her zaman araç sağlayıcınızla konuşun ve ne tür bir hizmet sağlayabileceklerini öğrenin.

Filo Aracı Almak İçin Nedenler

Kurumsal bir filo aracı satın almanın artılarını ve eksilerini değerlendirmek için, sigorta, yakıt ve bakım maliyetlerini göz önünde bulundurarak ne kadara mal olacağını düşünmek iyi bir fikirdir. Ayrıca her aracın gereksinimlerini takip edecek bir filo yöneticisi atamanın da bir değeri olacaktır.

Artıları

● Sınırsız kilometre – kısıtlama olmaksızın istediğiniz kadar mil sürün . (Not: yüksek kilometreli araçlar satıldığında çok daha düşük bir fiyat çekebilir).      

● Kullanılmış bir araç satın alın – daha az harcayın ve durumu kontrol ettikten sonra iyi bir kullanılmış araç satın alın.      

●  Geniş marka ve model seçeneği   – satın alma, size çeşitli tip seçenekleriyle daha geniş bir araç yelpazesine gelişmiş erişim sağlama eğilimindedir.

 • Kurumsal uzun Dönem Araç Kiralama
 • Uzun dönem lüks Araç Kiralama
 • Sahibinden Filo Araç Kiralama
 • 24 ay araç Kiralama fiyatları
 • Filo Araç Kiralama Fiyatları 2021 2022 İstanbul
 • Bireysel uzun dönem araç kiralama fiyatları1
 • 2 ay araç kiralama fiyatları ekşi
 • Uzun süreli 2 el araç kiralama
 • 36 ay araç Kiralama fiyatları
 • 6 Ay Filo 12 Ay Filo 24 Ay Filo 36 Ay Filo
 • Yıllık araç kiralama fiyatları yorum
 • İkinci el uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları
 • Filo Kiralama Telefonu Numarası İletişim Adresi Şirketi Firmaları İstanbul
Filo Kiralama – 0539 595 2221 – Uzun Dönem Araç Kiralama

Filo Kiralama Aracı Nedir?

Bir filo kiralama aracı, genellikle bir kiralama şirketine ait olan ve üçüncü bir tarafa kiralanan bir araçtır. Ülkenin en büyük filolarından birini işletiyor ve federal kurumlar Genel Hizmetler İdaresi’nin yerel veya bölgesel filo yönetim merkezleri aracılığıyla araç kiralıyor. Eskiden filo kiralama aracı olan bir araba satın almayı düşünür müsünüz? Bu, diğer faktörlerin yanı sıra aracın hizmet verdiği filo türüne bağlıdır, ancak iyi bir anlaşma olabilir.

Filo Kiralama Araçları

Filo kiralama araçları her türlü ticari ve kamu operasyonlarında kullanılmaktadır. İşletmeler, onarımları ve diğer sorunları dahili olarak ele almak yerine kiralama şirketine devretme yeteneğinin yanı sıra özel ihtiyaçlarını karşılayan araçlar ister. Bu tür araçların hacim olarak kiralanması fiyatları da düşürür. Eski bir filo kiralama aracı, bir kiralık araç olarak önceki bir ömre sahip olabilirken, “kurumsal filo aracı” olarak listelenen bir otomobil bir kiralama şirketine aitti. Bunlar, bireysel kiralamalardan çıkan ve bayiye iade edilen araçları içerir. Satın alabileceğiniz herhangi bir araçta olduğu gibi, tamircinize satın almadan önce eski bir kiralık araca bakmasını sağlayın.

TIKLA ARA