Kapsamlı Kasko Sigortası

Kapsamlı Kasko Sigortası

Kapsamlı Kasko Sigortası

Aracınız için ihtiyaç duyacağınız tüm sigorta teminatını üstün avantajlarla birlikte tek bir poliçede alın.

Kapsamlı Kasko Sigortası
Kapsamlı Kasko Sigortası

Kapsamlı Kasko Sigortası

Aracınız için ihtiyaç duyacağınız tüm sigorta teminatını üstün avantajlarla birlikte tek bir poliçede alın.

Tam Değiştirme

Yeni model aracınız poliçenizin ilk yılı içinde çalınırsa veya tamamen zayi olursa, Türkiye Sigorta Fiyatları Motor Sigortası size bugünkü değerine eşit bir meblağ ödeyecektir.

Ülke çapında bir “Anlaşmalı Servis İstasyonları” ağı

Bir kaza durumunda aracınız derhal kendiniz veya Türkiye Sigorta Fiyatları Servisi tarafından seçtiğiniz bir anlaşmalı servis istasyonuna götürülür ve ardından tamir edilmiş aracınızı ücret ödemeden teslim alabilirsiniz. gerekli belgeleri sunduktan sonra herhangi bir şey.

Artan değer için kesinti

Yok Hasarlı bir parça yenisiyle değiştirildiğinde, aracınızın artan değerini karşılamak için tazminat ödemelerinden hiçbir kesinti yapılmaz.

Devam eden teminat limiti

Bir talepten sonra, poliçeniz ön tazminat sigortası ile yürürlükte kalır ve ekstra prim alınmaz.

Hasar görmeme bonusu

Herhangi bir hak talebinde bulunulmadan geçen her yıl, hasarsızlık bonusunuzun derecesini artırır. Poliçe süresi boyunca kırık camlarla ilgili taleplerde, anlaşmalı bir cam servis istasyonu tarafından tamir edilen bir talep, tazminatsızlık bonusunuz üzerinde hiçbir etkiye sahip olmayacaktır.

Ayrıca, bir talep olsa bile tazminatsız bonusunuzu koruyacak ekstra bir teminat satın alabilirsiniz.

Enflasyona karşı tam koruma

Poliçe dönemi boyunca enflasyon nedeniyle aracınızın değerinde meydana gelen artışlar otomatik olarak poliçenize yansıtılır ve hasar durumunda tazminat bildirilen enflasyon oranına göre ayarlanır.

Sürücü, yolcular ve araç dışındakiler için

Teminat Kendinize ve aracınızın içindekilere ek olarak, aracınızın başkalarına verebileceği zararlar için de teminat sağlanır.

Araçtaki kişisel ve değerli eşyalar

için teminat Poliçeniz , araçtaki kişisel eşyalar için teminat sağlar (mücevher, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayarlar vb. Hariç) Kişisel eşyalarınız çalındığında, profesyonel ekipmanlarınız da bu kişisel eşya teminatına hak kazanır aracınıza zarar verir.

Deprem, heyelan, fırtına, dolu, aydınlatma, volkanik patlama, sel, grev, lokavt, isyan, sivil kargaşa, kötü niyetli eylemler ve terörizm için

Teminat Hukuk Savunma Poliçeniz tüm yasal savunma masraflarınızı karşılar.

Kazaen sakatlık

Poliçe kapsamındaki bir kaza neticesinde, sigortalının derhal veya iki yıl içinde sakat kalması durumunda poliçede belirtilen tutarın bir kısmı genel şartlara göre ödenir.

Tıbbi tedavi

Sigortalının poliçe kapsamındaki bir kaza sonucu yaralanması durumunda tüm sağlık faturaları poliçede belirtilen limit dahilinde ödenir. Spor yaralanmaları, deprem, terörizm, sel de ek ücretlerle karşılanabilir.

KDV İadeleri

Teminatı: Başkalarına verilen zararlarda trafik poliçesinin kapsadığı limiti aşan tutar için ödeme yapılır.

Zorunlu Politikalar

Otoyol Trafik Kanunu’na göre, Nr. 2918, Motor Üçüncü Şahıs Sorumluluk (trafik) Sigortası tüm araç sahipleri için zorunludur. Bu poliçe, araç sahibinin üçüncü şahıslara vereceği her türlü bedensel zarar ve diğer araçlara vereceği maddi zararlardan doğan hukuki sorumluluğunu kapsar.

Kapsanan tutarlar ve uygulama esasları Hazine Başkanlığı tarafından belirlenir ve resmi gazetede yayımlanır. Bunlar tüm sigorta şirketleri için zorunludur.

Türkiye Sigorta Fiyatları Sigorta, motorlu üçüncü şahıs sorumluluk teminatını içeren genişletilmiş bir ürüne sahiptir:

Maksimum Trafik sigortası

Yurt dışına seyahat ederken, ziyaret edeceğiniz ülke Yeşil Kart Sistemindeyse Türkiye’den ayrılmadan önce Yeşil Kart poliçesi satın almalısınız. Bu, 45 ülkede geçerli olan üçüncü şahıs sorumluluk sigortasının uluslararası bir uzantısıdır.

Araç yolcu taşımacılığı için kullanılıyorsa, iki tane daha zorunlu sigorta poliçesi vardır:

Yolcu Taşımacılığı için Zorunlu Otoyollar Üçüncü Kısım Sorumluluk politikası

Yolcu Taşımacılığı için Zorunlu Otoyol Koltuk Ferdi Kaza politikası

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat