Menü Kapat

Karavan Trafik Sigortası

Karavan Trafik Sigortası

40 yılı aşkın bir süredir uzmanız, tur karavanları, trafik sigortası ıstatik karavanlar ve treyler çadırları için sigorta sağlıyoruz.

  • Sadece ihtiyacınız olan teminatı ödediğiniz tur karavan sigortası
  • Tüm karavan sigorta ürünlerimizde eski teminat için yeni
  • Politikalarımızda kaza sonucu oluşan hasarlar mevcuttur
Karavan Trafik Sigortası
Karavan Trafik Sigortası

Karavan sigortası SSS

STATİK KARAVAN & EĞLENCE EVİ fiyat teklifi al Gezi Karavanı GEZİ KARAVAN Ifiyat teklifi al Römork Çadırı RÖMORK ÇADIRI fiyat teklifi al Park Evi EV PARK fiyat teklifi al Tatil Evi TATİL ODASI fiyat teklifi al Tekerlekli ev TEKERLEKLİ EV Çekme karavan motokaravan

Aşağıdaki karavan sigortası hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını okuyun. 2 ci el

Karavan sigortası nedir?

Karavan sigortası, karavanınızın kaybolmasına veya zarar görmesine karşı size finansal koruma sağlar. İster gezici bir karavanınız olsun, ister statik bir karavanınız veya park eviniz olsun, yatırımınızı çok çeşitli olasılıklardan koruyabiliriz.

Aracı olarak karavan sigorta ürünlerine nasıl ulaşabilirim?

Lütfen karavan sigorta brokerleri için portalımıza giriş yapın veya kayıt olun .

Karavan sigortasına ihtiyacım var mı?

Karavan sigortası yasal bir gereklilik olmasa da, araba sigortanızın römork çadırınız veya gezi karavanınız için yalnızca temel düzeyde üçüncü şahıs sorumluluğu sunabileceğini unutmamak önemlidir. Eğer statik bir karavanınız varsa, birçok tatil parkı, karavanınızı orada tutmak istiyorsanız, en az temel düzeyde karavan sorumluluk sigortası yaptırmanızı isteyecektir.

Karavan sahibi olmanın getirdiği hırsızlık, kaza sonucu hasar, fırtına hasarı ve yangın gibi risklerden kendinizi korumanız önemlidir. Bu kapağa sahip olmak size huzur verecek ve herhangi bir şey olması durumunda sizi büyük miktarda stres ve paradan kurtarabilir.

Karavan sigortası neleri kapsıyor?

Poliçelerimiz, ister statik karavanınız, ister tur karavanınız veya römork çadırınız olsun, karavanınızın kazara hasar görmesini karşılayabilir ve hatta tur karavanınızı veya römork çadırınızı çekerken sizi hasara karşı koruyabilir. Ayrıca, sahadayken hasar görmüş tenteler gibi aksilikleri karşılamak için gezici karavanlar için kaza sonucu oluşan hasar teminatınızı uzatabilirsiniz.

Karavan sigortası poliçeniz sizi hırsızlıktan, yangından ve üçüncü şahısların sorumluluğundan da koruyacak ve böylece tatilinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Tur karavan sigortası neleri kapsıyor?

Sizi yolda, yerinde veya evde korumak için tur karavan sigortası sunuyoruz. Karavanınızı nasıl kullandığınıza bağlı olarak kendi sigorta teminatınızı oluşturabilir ve sadece ihtiyacınız kadarını ödeyebilirsiniz. Ya ‘eski için yeni’ tur karavanı değiştirme kılıfı veya tur karavanınızın piyasa değerini sunuyoruz.

Tur karavanınızı nasıl kullandığınıza bağlı olarak poliçeler sunabiliriz, böylece yalnızca ihtiyacınız olan teminat için ödeme yaparsınız. Örneğin, karavanınızı İngiltere dışında Avrupa’da çekmiyorsanız, Avrupa çekme sigortası dahil etmemeyi seçebilirsiniz. Düzenli olarak araç çeken biri olarak, hasarsız korumayı tercih edebilirsiniz.

1.000 £ ‘a kadar gezi karavanı için içerik sigortası da dahil edilebilir. İçeriğiniz için daha fazla kapsama ihtiyacınız varsa, bize bildirin, biz de poliçenizi uzatmaya çalışabiliriz.

Tur karavanınızla yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız, Avrupa çekme kapağı ekleyebilirsiniz.

Kalıcı olarak oturtulmuş bir gezi karavanını sigortalayabilir misiniz?

Evet. Gezi karavanınızı nadiren çekiyorsanız veya kalıcı olarak yerleştirdiyseniz, fiyatınızı ayarlayacağız, böylece gereksiz yere çekme sigortası için ödeme yapmazsınız.

Tur karavan sigortanız ek teminat içerebilir mi?

Evet, isteğe bağlı ekstralarınızdan biri olarak ‘aşırı koruma’yı seçerseniz, yılda 250 sterline kadar olan bir talepte 100 sterlin fazlalık sunuyoruz.

Tur karavanım oldukça benzersiz – beni koruyabilecek misin?

Yıllar boyunca her türlü marka, model, tasarım ve modifikasyon gördük. Çoğu durumda, bir tur karavan teklifi aldığınızda açılır menüde karavan markanızı bulacaksınız , ancak yoksa 01242 538 431 numaralı telefondan bizi hızlı bir şekilde arayın ve teminat sağlayıp sağlayamayacağımızı onaylayabiliriz.

Karavan sigortası ne kadara mal olur?

Karavan sigorta poliçelerimiz çeşitli riskleri kapsamaktadır. Bu nedenle, ortalama bir maliyet vermek zordur. Bununla birlikte, karavanınızın primini düşürmeye yardımcı olabilecek bir yol, yeterli güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlamaktır.

Hangi karavan sigortasına ihtiyacım var?

Bu, sahip olduğunuz karavan tipine, karavanınızı nereye sakladığınıza ve nereye götürdüğünüze ve poliçenizin kapsamına ne almak istediğinize bağlı bir dizi faktöre bağlıdır. Tur karavanınız, statik karavanınız veya treyler çadırınız için ne tür bir kapağa ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, uzman danışman ekibimizi arayın ve bilinçli bir karar vermeniz için ayrıntıları konuşalım.

Karavan çekmek için bir testten geçmem gerekir mi?

1 Ocak 1997 tarihinden sonra ehliyet sınavını geçtiyseniz, römorkunuz 750 kg’dan azsa, maksimum izin verilen ağırlığı (MAM) 3.500 kg olan bir araçla çekebilirsiniz, römorkunuz 750 kg’ın üzerindeyse, kombine treyler ve araç MAM’si 3.500 kg’dan fazla olmamalıdır. Şüpheniz varsa, çekme ile ilgili bu yararlı devlet sitesini ziyaret edin .

Karavan sigortası istisnalarınız nelerdir?

İstisnaların tam listesi politika belgelerinizde yer alacaktır, ancak aşağıdakiler de dahil olmak üzere kayda değer birkaç genel istisna vardır:

  • Tur karavanı – elektronik ekipman genellikle tur karavanı ve treyler çadırı politikalarımızda yer almamaktadır; ancak, bu cihazlar genellikle ev sigortanız kapsamındadır, bu nedenle sağlayıcınızla görüşmeye değer.
  • Statik karavan – sigorta, kiracıların kaza sonucu oluşan hasarlarını kapsamaz, bu nedenle statik karavanınızı kiralarsanız, hasarları karşılamak için depozitolarını kullanmanız önerilir.

Karavan sigortası video kılavuzları

Aşağıda karavan bakımı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Karavanınızın Bakımı

Karavanınızın bakımını yapmak, oluşabilecek herhangi bir sorundan haberdar olmanın iyi bir yoludur ve ayrıca karavanınızın en iyi şekilde görünmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

TIKLA ARA