Menü Kapat

Konut İşyeri Sigortası Fiyatları

Konut İşyeri Sigortası Fiyatları

Konut İşyeri Sigortası fiyatları 2021 2022 Evinizi koruyun ve mülk değerini yüksek tutun, ayrıca bir ev yangını gibi büyük hasar durumunda koruma altına alın.

Konut İşyeri Sigortası Fiyatları 2021
Konut İşyeri Sigortası Fiyatları 2021

Kimin ihtiyacı var : Ev sahipleri ve ev sahipleri

Nedir : Ev sahibi sigortası, ikamet ettiğiniz evi ve sundurma, garaj ve balkon gibi ilgili yapıları kapsar.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Bu sigortanın Örnek verecek olursak;amacı ise deprem sonrası meydana gelen hasarları güvence altına almaktır. Ülkemizde yaşanan depremleri göz önünde bulundurarak bu sigortanın önemine vurgu yapmak faydalı olacaktır.

Kolonyal Yaşamdan gönüllü faydalar

İster kaza, ister hastalık veya yaralanma olsun, beklenmedik bir durum olduğunda çalışanlara kritik destek sağlıyoruz.

Aşağıda sizi tanımlayan kategoriyi seçin.

  • Bireyler ve Poliçe SahipleriMali koruma avantajlarımızla çok çalıştığınız şeyi koruyun.
  • İşverenler ve Plan Yöneticileri Çalışanlarınıza, artan sağlık sigortası maliyetini kontrol etmeye yardımcı olan finansal koruma sağlayın.
  • Komisyoncular ve DanışmanlarKanıtlanmış bir endüstri lideriyle ortaklık kurarak işinizi büyütün ve müşterilere daha fazla değer sunun.

Araba sigortası nedir?

Araç sigortası, araçlarına veya mülklerine zarar verirseniz diğer yol kullanıcılarını korur. Ve sahip olduğunuz koruma düzeyine bağlı olarak, çalınması, kırılması veya bir kazaya karışmanız durumunda da arabanızı koruyabilir.

Kısacası, üç ana araba sigortası türü vardır:

  • Üçüncü parti.  Bu, yasal olarak araç kullanmak için gereken minimum koruma seviyesidir ve yalnızca bir başkasına veya mülküne verilen zararı kapsar.
  • Üçüncü şahıs, yangın ve hırsızlık.  Yukarıdaki gibi, ancak aracın çalınması veya alev alması durumunda ek bir kapakla.
  • Kapsamlı. Mevcut en geniş kapak seviyesi. Üçüncü şahıs, yangın ve hırsızlık sigortası alırsınız, ayrıca bir kaza geçirirseniz ve bu sizin hatanızsa, arabanızı tamir etme maliyetini (ve ayrıca bir başkasına veya mülküne verdiğiniz herhangi bir zararı) talep edebilirsiniz.

Maliyet – priminiz – risk sigortacılarının sizi ne kadar algıladıklarına – yani, ne kadar bir hak talebinde bulunacağınızı düşündüklerine bağlıdır. Testlerini yeni geçen gençler, yıllarca kazasız olduklarını kanıtlayabilenlerden daha fazla ödeyecekler.

Konut İşyeri Sigortası Fiyatları

Siper almak için mücadele mi ediyorsunuz?

Ehliyetinizde puanlarınız varsa veya bir kaza geçirdiyseniz veya çok fazla hak iddia ettiyseniz, koruma altına almakta zorlanabilirsiniz.

Hız yapma gibi bir suçtan bir kez yakalandıysanız, muhtemelen üç ceza puanınız olacaktır, ancak bir vuruş risk profilinizi önemli ölçüde değiştirmemelidir. Dört veya daha fazla puana ulaştığınızda, davranış şeklinizi değiştirmelisiniz. 

Önce listelenen karşılaştırma sitelerini karşılaştırın, ancak primler çok yüksek geliyorsa, bir komisyoncunun yardımını  almayı düşünün ( yerel birini bulmak için

En ucuz fiyatın üstüne geri ödeme alıp alamayacağınıza bakın

En ucuz sağlayıcınızın hangisi olduğunu öğrendikten sonra, herhangi bir gizli geri ödeme anlaşması olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. İkinci veya üçüncü en ucuz teklifleriniz çok daha pahalı değilse, onlar için de geri ödeme olup olmadığına bakın ve genel kazananı bulun.

Ancak, bir karşılaştırma sitesinden geçerken teklifin bir geri ödeme sitesinden geçerken aynı olacağının garantisi olmadığını unutmayın, bu nedenle maliyeti dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Ve nakit iadenin sigortacıdan değil, geri ödeme sitesinden geldiğinin farkında olun, bu nedenle nakit iadeyi almak, anlaşmanın çevrimiçi olarak doğru şekilde ‘izlenmesine’ bağlıdır. 

En ucuz teklifleri bulduğunuzda, yapılacak iki önemli şey daha var …

Alıntıları iki kez kontrol edin.  Aramaları hızlandırmak için, bazı karşılaştırma siteleri birkaç varsayımda bulunmak üzere, alıntıyı iyice okumak için sigorta sağlayıcısının kendi web sitesine tıklayın. 

Politikanın kapsamını inceleyin.  Uygun olup olmadığını kontrol edin. Ücretsiz bir nezaket arabası istiyorsanız, eğer sizinki tamir ediliyorsa, dahil mi? Siz oradayken, fiyatı daha da düşürüp düşürmeyeceğinizi görmek için politika ayrıntılarıyla oynamaya değer. Fazlalığa ve sürücü eklemenin maliyeti düşürüp düşürmediğine bakın.

Koronavirüs araba sigortası maliyet düşürme

Çoğumuz arabalarımızı normalden çok daha az kullanıyoruz, bunun sebebi işten ayrılmış olmamız, evde çalışmamız ya da kilitlenme nedeniyle dışarı çıkmamamız.

Yine de birçok kişinin hala araba sigortasına ihtiyaçları olup olmadığını veya iptal edip edemeyeceklerini sormalarına neden oluyor. Diğerleri, o kadar ileri gitmeden maliyetleri düşürmenin bir yolu olup olmadığını sordu. Her iki senaryo için de yardımımız var …

  •  Arabanı kullanmıyor musun? Vergi ve sigortadan tasarruf etmek için ‘yol dışı’ ilan edebilirsiniz2011’den bu yana, sadece onu sürerken değil, bir arabanız olduğunda da sigortaya ihtiyacınız var. Ancak ödemeye ihtiyaç duymanın bir istisnası var.
    Arabanızı özel arazide tutabiliyorsanız, örneğin sürücünüz veya garajınız veya bir arkadaşınızın mülkü, bir Sorn (yasal arazi bildirimi) yoluyla onu yolun dışında ilan edebilirsiniz.Bu, araç verginizi iptal eder ve yılın geri kalanında size orantılı bir geri ödeme yapabilir. Off-road olarak ilan ettikten sonra, sigortanızı iptal edebilirsiniz, ancak arabanızın hasar, yangın veya hırsızlık için korunmayacağını unutmayın. Ayrıca, yılın hasarsızlık bonusunu da alamazsınız ve genellikle iptal için bir yönetici ücreti ödemeniz gerekir (bazıları bundan feragat etmiş olsa da –  

igorta tamamen riskle ilgilidir, bu nedenle talep etme şansınız ne kadar çok olursa, o kadar çok ücret alırlar. Bu nedenle, daha fazla araç kullanmak veya poliçenizde daha riskli sürücülere sahip olmak, muhtemelen daha fazla ödeme yapmanız anlamına gelecektir. 

İyi haber şu ki, daha seyrek araba kullanmak bu riski azaltmaktadır, bu yüzden işte bir tasarrufla sonuçlanabilecek bakmanız gereken üç şey var. Ancak sigorta fiyatlandırması sizin için kişiseldir ve büyük ölçüde bu değişikliklerden ne kadar tasarruf edeceğinize ve bir şeyleri değiştirirseniz sigortacınızın yönetici ücretlerini alıp almayacağına bağlıdır 

TIKLA ARA