MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Yeni MAN TGE, ticari araç deneyimi sunuyor: Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 İnşaat sahası, ormancılık veya insan taşımacılığı gibi neredeyse her türlü alanda sorunsuz bir şekilde işlerin üstesinden gelir.

MAN’dan Van satın aldığınızda elinize neler geçiyor? Yeni MAN TGE; sadece bir Van değil, aynı zamanda gündelik hayatınızda güvenilir bir iş ortağı. Potansiyeli, sadece işlevselliğiyle bile açığa çıkmakta. Yükleme bölümünün olağandışı genişliği veya sürücü mahallindeki sayısız eşya gözü ile her şey yerli yerine oturur.

  • Infotainment
  • Sürücü koltuğu
  • MAN TGE Radyatör Izgarası
  • Yenilikçi depolama sistemi
  • 8 vitesli otomatik şanzıman
  • Yük kapasitesi
  • LED farlar1)
  • İklimlendirme
MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Connected Van: Standart olarak kurulan telematik kutusu6) ve yenilikçi 3 düğmeli modül sayesinde7) sayısal hizmetler ve yeni nesil radyo ve infotainment sistemleri ile, sürücü ve yedek sürücü için iş günü daha eğlenceli, daha emniyetli ve daha verimli hale gelmektedi

Müdür koltuğu. Herkes için. Koltuklar 6 farklı sürüme sahiptir, isteğe göre dönme fonksiyonu3): da ilave edilebilmektedir: sürümler “Standart” ile “ergoActive”1) arasında değişmektedir ve elektronik kumanda paneli, konforlu süspansiyon veya masaj fonksiyonu gibi özellikler sunmaktadır. AGR damgasıyla sertifikalı “ergoComfort” süspansiyonlu koltuk1), tüm MAN TGE modelleri için isteğe bağlı olarak temin edilebilmektedir ve çok rahat bir sürüş sunmaktadır.

MAN TGE Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Dururken bile hareket halinde. MAN TGE aracının dikkat çeken ön bölümü ilk bakışta kendini belli etmekte: Bu bir Van değil. Bu bir MAN. En zor görevleri bile küçük parmağıyla halleder.

Parolası: Bırakın gitsin. Yenilikçi depolama konsepti sayesinde iş eldiveninden katlanır metreye kadar neredeyse her şey için bir yer bulunur.

Depolama alanları, gözler ve saklama bölgelerini yeni MAN TGE’de tavan arasında1), ön camın altında geniş torpido gözünün üstünde, kapılarda ve katlanır koltuğun altında bulabilirsiniz.

Çiftli yolcu koltuklarının katlanır sırt dayanağı1) üzerinde de pratik eşya gözleri ve tutucular bulunur. Gösterge panelinde ayrıca sürücü ve ön yolcu için olmak üzere iki bardak tutucu, iki USB yuvası ve iki (isteğe bağlı olarak üç1)) 12 V priz bulunur. Böylece akıllı telefonunuzu şarj edebilir veya seyyar bir küllük1) kullanabilirsiniz.

Siz bile daha verimli çalışamazsınız. 8 vitesli otomatik şanzımana sahip MAN TGE, verimli ve düşük yakıt tüketimi sağlayan bir sürüş sunar. Tork konvertörü sayesinde kalkış ve vites geçişlerinde yüksek konfor sağlar. Bu avantajını, dur-kalk trafiklerde seyrederken hissedeceksiniz. Her türlü gövde seçeneği ve farklı motor gücü seviyelerinde 8 vitesli otomatik şanzımanı seçebilirsiniz.

Gerçek bir nakliye örneği: Normal, yüksek veya çok yüksek tavan seçeneklerine göre TGE Panelvan 18,4 m³’e kadar hacim sunulabilmektedir. Sürücü koltuğu için çıkıntı yapmayan dikey ayırma duvarı, zeminde daha uzun yükler için altına yükleme imkanı, genişliğin tamamı kadar açılabilen sürgülü kapı, 14 taneye kadar bağlama halkası ve bağlama rayı1) sayesinde her türlü isteğiniz yerine getiriliyor.

Ancak panelvanın öne çıkan özellikleri yalnızca olağandışı ebatları, en iyi şekilde yüklenebilmesi ve sizin için gerekli özel parçaların hazırlanmasıyla sınırlı değildir, doğrudan fabrika çıkışı olarak tedarik edilebilen çok sayıda üstyapı ve eklenti de mevcuttur. MAN TGE’yi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilir ve altı Euro palete kadar donatabilirsiniz.

Ayrıca açık kasalı kamyonetlerde ağır yüklerinizi hafifletir ve farklı boylarda, neredeyse tüm işleriniz için en uygun yükleme alanını sunar.

Bu ışığın olduğu yerde gölge yoktur: İsteğe bağlı LED farlar1), gün ışığı benzeri bir ışık yayarak görüşü iyileştirir ve ayrıca enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca: uzun ömrü sayesinde daha güvenli çalışma sunar.

Yeni MAN TGE, her türlü hava koşulunda çalışma sırasında doğru iklim koşullarını sağlar.

Yarı otomatik Climatic1) klima sistemi, iç mekan sensörü sayesinde ortam sıcaklığını sürekli olarak sürücü kabininde istenen ısı derecesiyle eşitler.

Climatronic1) (bkz. resim) sürücü, yolcular ve yükleme ve yolcu bölümü için 2/3 bölgeli bir sıcaklık ayarı imkanı sunar. Güneş ışınlarının şiddetini ve dış sıcaklığı algılayarak gerektiği kadar hava sağlar. Otomatik devridaim, hava kalitesi sensörü, tavan kaplamasında hava kanalı1) isteğe bağlı ilave ısıtıcılar, rahat bir iklim sağlar.

Yeni MAN TGE için; bazıları özel donanım olarak fiyat farkı ödenerek temin edilebilen toplam 18 sürücü asistanı ve güvenlik sistemi bulunuyor. Böylece size park işlemi sırasında yardımcı olan ve size uygun sürüş konforu sunan profesyonel bir yardımcıya sahip olursunuz.

Biri sizden önce düşünüyor.

Standart acil fren destek sistemi4), önünüzde seyreden trafiği izler ve düşük mesafelerde otomatik frenleme yaparak sizi uyarır. Bu şekilde kazanın şiddeti hafifletilebilir veya bir çarpışma engellenebilir. Otomatik şanzımanla birlikte ayrıca durana kadar 5) tam frenleme gerçekleştirilebilir.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat