Mercedes – Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Mercedes - Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Mercedes – Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Yeni Sprinter Minibüs Sana Yakışır.

Mercedes-Benz Sprinter Minibüs, Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Türk şoförlerinden ilham alan yeni özellikleriyle yola çıkmayı bekliyor. Çekiciliğinden ödün vermeden birçok pratik özellik sunan Sprinter, karakteristik yüzüyle de asaletini koruyor.

Sprinter, konforlu iç paneli ve akıllı asistanlarıyla her an güven veren profesyonel bir iş ortağı olmaya geliyor. Her detayıyla şoförlerin ve yolcuların konforunu en üst seviyeye çıkarıyor. Yüksek kaliteli tasarımı ve mükemmel işlevselliği ile etkileyici bir sürüş keyfi sunuyor.

Yenilikçi gücü ve 20 yılı aşkın tecrübesiyle Sprinter, verimli ve güvenilir bir taşımacılık çözümü oluşturuyor.

İşini en iyi şekilde yapmak isteyenlere 3. Nesil Sprinter çok yakışacak.

Mercedes - Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Mercedes – Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Şehirli Dış Dizayn

Mercedes-Benz Yeni Sprinter şehrin her haline ayak uyduran dış dizaynı ile dikkat çekiyor. LED ön ve arka farları, boyalı tamponu ve krom ön ızgarası Sprinter’ın karakteristik yüzünü oluşturuyor. 270 derece açılabilen bagaj kapıları, ısıtmalı ve ayarlanabilir yan aynaları ve viraj aydınlatmalı sis lambalarıyla her yolculukta farkını ortaya koyuyor. Ayrıca yolcu bölümündeki karartılmış camlarla da yolcuları meraklı gözlerden koruyor.

3. Nesil Sprinter minibüslerin modern dış dizaynı hem işini seven şoförlere hem de yolculara çok yakışacak.

Mercedes – Benz Sprinter Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Tüm yolculuklar için uygun koltuk. 

Yolcu taşımacılığı, araçta seyahat eden yolcular kadar eşsiz. Sprinter Tourer, yolcuların farklı talepleri için en uygun yelpazeyi sunar. Örneğin çocuklu yolculuklar için dar koltuklu koltuk sıraları oldukça uygundur. Eğer yolcular daha rahat bir yolculuk istiyorsa tüm koltuk sıraları, istek üzerine ayarlanabilir sırt dayanaklı ve konfor baş destekli konfor tipi koltuk sıraları olarak temin edilebilir. Koltuk sıralarına ihtiyaç duyulmuyorsa Easy Mounting yöntemi sayesinde koltukların kilidi tek elle açılabilir ve ayrıca koltuklar kolayca sökülüp tekrar takılabilir. Alt taraftaki tekerlekler koltuk sıralarının kolayca araca yüklenip araçtan indirilmesini sağlar.

TIKLA ARA