Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortasi Fiyatlari

Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Otokar’ın orta boy otobüsü Doruk T, hem şehirlerarası hem de turizm taşımacılığına sesleniyor. Kullanıcıların konfor ve güvenliği için her ayrıntının düşünüldüğü Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 Doruk T, heybetli görünümü, yüksek konforu ve gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

  • Otokar Doruk
  • 190 H
  • 190 LE
  • 190 S
  • 215 T
  • 220 T

Doruk T, ekonomik yakıt tüketiminin yanı sıra düşük parça ve işletme giderleri ile de otobüs pazarına yeni bir soluk getiriyor. Güçlü motoru ile yüksek performans sağlayan 10 metrelik Doruk T, 43+1+1 standart ve isteğe bağlı 39+1+1 yolcu taşıma kapasitesi alternatifleriyle pazara sunuluyor. Düşük işletme giderleri ve düşük yakıt tüketimi ile Doruk T, yolcu başına düşen taşıma maliyetlerini de azaltıyor.

Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Konfor

Yüksek ön camı Doruk T’nin araç içinde ferahlık sunuyor. Sürücü paneli ve Otokar için özel olarak tasarlanan yeni anahtar takımı, otobüs kullanıcısının beklentilerine hitap ediyor. Üst seviye donanımlar ile Doruk T’de yüksek sürüş keyfi ön planda tutuluyor. Geniş ve lüks koltukları yolcu konforunu artırırken ferah iç mekanı keyifli bir yolculuk vaad ediyor.

Güvenlik

Doruk T, tam kuru havalı disk fren sistemi, ABS, EBS gibi güvenlik sistemlerine ilave olarak şerit takip sistemi (LDWS), gelişmiş AEBS fren sistemi, ASR, ESP gibi özellikleri de standart olarak sunuyor.

Modern Tasarım

Modern tasarımı, araca sert ve dinç bir görünüm sunarken, Doruk T’yi ideal bir peron otobüsü haline getiriyor. Otomotivdeki en güncel eğilimler dikkate alınarak tasarlanna Gündüz farları, arkadaki LED farları ve arka camla birleştirilen yan camlar Doruk T’yi yollarda farklılaştırıyor.

Otokar Doruk Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat