Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Modus Üretim Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 versiyonu, 2004 Cenevre Otomobil Fuarı’nda sunulan aynı isimli konsept otomobile çok benziyor . Aslında Clio III’ün daha uzun bir versiyonu ve bu nedenle platformunu ve motor yelpazesinin çoğunu Clio’nun üçüncü nesli ile paylaştı.

Renault Grand Modus olarak daha büyük bir dingil açıklığı versiyonu üretildi . Başlangıçta ” Twingo ve Clio’ya daha yüksek menzilli bir alternatif” olarak pazarlanan bu araç, daha büyük Renault Scénic’in pratikliğini ve çok yönlülüğünü daha küçük bir alanda sağlamayı amaçladı . Modus estiren Clio platformu aynı zamanda mevcut yol açtı Nissan Micra ve monospace akrabası, Nissan Note .

Şubat 2012’de Renault , Birleşik Krallık’taki Modus, Espace , Kangoo , Laguna ve Wind hatlarını durdurdu .

Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Modus Sigorta Fiyatları

  • 1.4 
  • 1.5 dCi 
  • 1.6 

Tasarım özellikleri 

Triptic Sistem olarak pazarlanan Modus’un arka koltukları, önceden ayarlanmış dört konuma sahip kayar raylara monte edilmiştir. En arkadaki iki pozisyondayken, koltuklar bacak, kalça ve omuz mesafesi artırılmış iki kişi için yapılandırılır. İleri pozisyondayken, üç yolcu için yapılandırılırlar, bu da kargo kapasitesini artırır.

Modus’un bir başka koltuk bazlı özelliği de “Stay Put” sistemidir. Ön yolcu koltuğunun tabanı, bir eşya bölmesini ortaya çıkarmak için yukarı doğru katlanır. Modus’un isteğe bağlı bir özelliği , arka camın altındaki bagaj kapağının ortasında açılan bir açıklık olan bir bagaj oluğudur .

Güncellenen Modus, 2007 yılında Avrupa’da piyasaya sürüldü ve tüm versiyonlarda renk kodlu tamponlar, şeffaf Perspex ‘cam’ gösterge çerçeveleri, revize edilmiş yan kapı çıtaları ve tüm özellik seviyelerinde güncellenmiş iç kaplamalar bulunuyor.

Yeniden stil

Kısa süre sonra, Şubat 2008’de yeniden biçimlendirilmiş bir Modus ve yeni Grand Modus piyasaya sürüldü. Yine o yıl, Grand Modus İspanya’da Modus’un yerini aldı. Grand Modus, parsel rafının altında 4.034 mm (158.8 inç) genişletilmiş bir uzunluğa ve 410 litrelik (0.41 m 3 (0.54 cu yd)) bagaj hacmine sahiptir .

Bu restyle, standart modelin önünde ve arkasında yeni Grand varyantının stiline uyacak şekilde yapılan değişiklikleri gördü. Önyükleme oluğu seçenekler listesinden kaldırıldı.

Güvenlik

Modus, kısmen altı hava yastığı sistemi, ön ve arka yan darbe çubukları ve ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme noktaları sayesinde yolcu güvenliği için tam 5 Euro NCAP yıldızını alan ilk küçük otomobildi . Ayrıca, seçenekler listesinde otomatik farlar ve ön cam silecekleri gibi özelliklere sahip olan sınıfının ilk otomobillerinden biriydi .

Modus, bir viraj lambası işlevi ile sunuldu . Ana far ünitesine gizlenmiş ve 61,2 km / s’nin altındaki hızlarda çalışan ışıklar, virajlarda dönerken sürücüye daha geniş bir görüş alanı sağladı. Privilège ve Initiale modellerinde Renault, Modus’u “çift mesafeli” Xenon farlarla sundu .

Renault Modus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat