Renault R 5 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault R 5 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault R 5 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Turbo Rendering, Modernin Sadece Doğru Miktarı, Sürülmeye İhtiyaç Duyuyor

Ve sonra Renault Turbo’ya (veya arkadaşlarına R Turbo’ya) ulaşıyoruz. Bu eğlenceli bir hatchback’ten çok daha fazlasıydı. Bu, bir yarış otomobilinin homologasyon için çok benzer bir sokak versiyonuna sahip olması gerektiğinde, ralli dünyasına hakim olan Lancia Stratos’a Renault’nun cevabıydı. Çünkü, kabul edelim ki, Fransızlar bile bir şekilde mecbur edilmeseler, caddeye giden orta motorlu bir hatchback yapmazlardı.

  • R 5
  • 1.1
  • 1.4

Evet, arka tekerleklerden hemen önceki hava girişleri sadece gösteri amaçlı değil, bazı anormal derecede büyük arka frenleri soğutmak için değil, aynı zamanda tüm önemli havayı motora beslemek için. Bir zamanlar uysal olan Renault r, tüm zamanını demir pompalayarak geçirdiği hapisten yeni çıkmış gibi görünen bir kardeşi vardı. Renault r senden nefret etmek için nedenleri varsa, şimdi korkma zamanıydı.

R Turbo’nun hızla efsanevi statü kazanmasına şaşmamalı. Bu boyutta arkadan çekişli, ortaya monte edilmiş bir motor ve 160 küsur beygir gücüne sahip diğer bir arabayı adlandırın, hepsi makul fiyatlı bir pakete sığdırılmış. Tek dezavantajı, arka koltukların açıkça görülecek bir yerde olmamasıydı, ancak 5’in boyutu göz önüne alındığında, dürüst olursak, her zaman iki koltuklu olması gerekirdi.

Renault R 5 Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat