Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Renault Trafic bir olan hafif ticari kamyonet Fransız otomobil tarafından üretilen Renault Ayrıca olarak pazarlanan olmuştur 1980 yılından bu yana olarak, 2018 model yılı kadar ve Opel / Vauxhall Vivaro ( sonraki nesiller, PSA tasarımlı platforma dayanmaktadır). 2016 model yılına kadar Trafic, Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 olarak da satıldı ve o yıl NV300 olarak yeniden adlandırıldı.

Renault Trafic’in önceki versiyonları Malezya’da Inokom tarafından satılmıştı . Ayrıca Hindistan’da Tata Motors tarafından satılmaktadır .

Vauxhall, yeni nesil Vivaro’nun 2013’ten itibaren GM Manufacturing Luton fabrikasında üretileceğini doğruladı . Vauxhall’ın Groupe PSA tarafından devralınmasının ardından Trafic tabanlı Vivaro 2018’de üretimden çıktı yerini 2019 model yılı için EMP2 Platformunu temel alan yeni nesil Vivaro aldı .

Renault Trafic Passenger Sigorta Fiyatları

  • 1.6 dCi
  • 1.6 dCi Elegance
  • 1.6 dCi Grand Confort
  • 2.0 dCi
Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Orijinal Renault Trafic, 1980’den 2000’e kadar satıldı ve kullanım ömrü boyunca biraz revize edildi ve güncellendi. [4]

Başlangıçta, minibüs, düz bir ızgaranın arkasına takılan orijinal 1397 cc motor ve genişletilmiş plastik ızgara ve daha derin tampon gerektiren 2,1 litre dizel motor ve daha büyük 1647 cc benzinli motorlar ile hangi motora takıldığına bağlı olarak ön uç şeklinde bazı varyasyonlara sahipti. .

1721 cc OHC motoru, daha kısa ızgaranın altına takılan ancak kaputta küçük bir yumru gerektiren 1647 cc OHV ünitesinin 1980’lerin ortasında yerini aldı. Dizel ve 2.2 benzin, uzatılmış ızgarayla devam etti.

1984 yılının sonunda, dört tekerlekten çekişli bir versiyon tanıtıldı. Bu, dizel motor ve beş ileri manuel şanzımana bağlı yarı zamanlı bir sistemdi . Bu model , Renault tarafından R18 4×4’te kullanılana benzer bir sistem olan arka tekerlekler bir köpek debriyajı ile birleşene kadar önden çekişli olarak çalıştı . [5]

Mayıs 1989’da Trafic, daha yuvarlak bir şekil ve plastik bir tampon ve tüm motor çeşitlerini kapsayan yeni daha uzun gövde şekli ile büyük bir ön yüz germe işleminden geçti. 1995 yılında, Mk1 Trafic yeni ızgarası, yeni arka lambalar, büyük çift dikiz aynaları ve modern gösterge paneli ve çoklu ayarlanabilir koltuklara sahip yeni bir iç mekan ile son makyajını aldı.

Bu versiyon aynı zamanda 1997’den itibaren Opel Arena olarak satıldı .

Winnebago

1980’lerin şasisi ve kabini, Winnebago Industries tarafından Winnebago ‘ LeSharo’yu 1983’ten [6] ve Itasca Phasar’dan inşa etmek için temel araç olarak kullanıldı .

Şasi ve kabin versiyonunun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki güvenlik ve emisyon gereksinimlerini karşılaması için, bu versiyon Renault’nun J7T: 2165 cc (2.2 litre) ve 2.1 litrelik dizel ve turbo dizel motorları ile satıldı, J8S olarak kodlandı ve 1985 ile paylaşıldı. 1987 AMC / Jeep Cherokee / Commanche.

Not: Jeep versiyonları Garrett T2 turbo ve Winnebago’s, daha büyük T3’ü kullandı. CARB, On Board Diagnostics’e (OBD I) uyulmaması nedeniyle Winnebago’ya bir dizi yıllık feragat verdi ve 1983’ten 1992’ye kadar çalıştırılan model boyunca yürürlükte kaldı.

Renault Trafic Passenger Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Campervan Varyantları

Mk1 Trafic, tasarımın esnekliği ve nispeten küçük bir kamyonet için cömert iç alan nedeniyle, ekonomik aile karavanlarına profesyonel dönüşüm için popüler hale geldi. Popüler dönüştürücüler Otomatik Uyuyanlar ve Holdsworth’du (artık feshedildi). Trafic Mk1’i üs olarak kullanan diğer karavan üreticileri arasında Hymer, Elddis, Eriba ve Autostar bulunmaktadır.

Opel Arena

Stadyum için bkz. Opel Arena (stadyum) .

1997’den 2000’e kadar Renault Trafic, Chevrolet Trafic ve Opel Arena (Birleşik Krallık’ta Vauxhall Arena) olarak pazarlandı. [7]

Tata Winger

Ana madde: Tata Winger

Haziran 2007’de Tata Motors , Renault Trafic’in 1995 – 2001 versiyonuna dayanan, ancak Tata’nın kendi iki litrelik dizel motorları ile donatılmış, turbolu veya turboşarjı olmayan bir panelvan ve minibüs olan Winger’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu . [8]

Inokom Permas

Inokom Permas, 1998 yılında Malezya’da piyasaya sürüldü. [9] Minibüsün üretimi Kulim Bölgesinde yapıldı. [10] [11]

Güney Amerika

Güney Amerika için araç, Mercosur için Córdoba, Santa Isabel’deki Arjantin tesisinde yapıldı. Brezilya’da, Chevrolet Trafic ve daha sonra Renault Trafic veya Chevrolet SpaceVan olarak etiketlendi. Renault Trafic Rodeo olarak bir pikap versiyonu satıldı. Üretim 2002’de sona erdi.

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat