Sağlık Sigortası Fiyatları

tamamlayici saglik sigortasi

Sağlık Sigortası Fiyatları 2021

Sağlık Sigortası Hem beklenen hem de beklenmedik harcamaları rutin ziyaretler, ilaçlar, acil kalışlar ve ciddi ameliyatlar dahil – hızlı bir şekilde toplanabilir ve cepten masrafları karşılayamayanlar için çok fazla borca ​​neden olabilir .

Türkiye Gurbetçi Sağlık Sigortası
Türkiye Gurbetçi Sağlık Sigortası

Kimin ihtiyacı var : Yabancı Sağlık Özel Sigortası Fiyatları 2021

Nedir : Sağlık sigortası, bir sağlık sigortası ile poliçe sahibi arasında, sağlık sigortacısının tıbbi masrafların tamamını veya en azından bir kısmını ödemesini gerektiren bir sözleşmedir. 

Özel Sağlık Sigortası

Bu sigorta kapsamında ise başımıza gelebilecek hastalıklar veyahut yaşanabilecek bir kaza sonrasında vücudumuzda oluşabilecek hasarlara karşı kendimizi koruma altına almaktır. Sigorta yaptırmamanın maliyeti bir hastalık veya kaza sonrası ödenecek olan miktardan daha uygundur

Sağlık Sigortası

Medicaid, Medicare dahil olmak üzere sağlık sigortası hakkında bilgi alın ve tıbbi faturaları ödeme konusunda yardım alın.

 • Sağlık Sigortası Bulmak Yaygın sağlık sigortası türleri alma konusunda resmi hükümet bilgileri.
 • Düşük gelirli insanlar için Medicaid, düşük maliyetli veya ücretsiz sağlık hizmetleri hakkında bilgi edinin.
 • Hükümetten bir sağlık sigortası programı olan Medicare hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını alın.
 • Tıbbi Bakım için Ödeme Tıbbi bakım için mali yardım kaynakları hakkında bilgi edinin.

Sağlık Sigortası Planları

Sağlık sigortası, tıbbi hizmetler ve bazen reçeteyle satılan ilaçlar için ödeme yapmanıza yardımcı olur. Sigorta teminatını satın aldığınızda, siz ve sağlık sigortacınız tıbbi harcamalarınızın bir kısmını – genellikle belirli bir dolar tutarı veya harcamaların yüzdesini – ödemeyi kabul edersiniz.

Sağlık sigortası nedir?

Genellikle özel sağlık sigortası olarak adlandırılan sağlık sigortası, tanıdan tedaviye kadar özel sağlık hizmetlerinin maliyetlerini karşılayan bir sigorta poliçesidir. Sağlık sigortası poliçeniz başladıktan sonra ortaya çıkan akut durumlar için tedavi maliyetinin tamamını veya bir kısmını kapsayan aylık bir abonelik ödeyeceksiniz.

Özel sağlık sigortası fiyatları

Tıbbi tedaviye hızlı erişim sağladığından tamamlayıcı en iyi özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Karşılaştırmanız için farklı düzeylerde özel sağlık sigortası sunuyoruz: Kapsamlı ve Tedavi ve Bakım .

 • Diğer önde gelen Birleşik Krallık Sigortacılarından daha fazla akıl sağlığı koşulunu karşılıyoruz ††
 • İhtiyacınız olan yardıma hızlı erişim
 • Çığır açan kanser ilaçlarına ve tedavisine erişim
 • 24/7 sağlık tavsiyesi. İstediğin zaman
 • Yabancılar için özel Sağlık Sigortası Fiyatları 2021
Mevcut işvereninizden ayrıldıktan sonra özel sağlık sigortanızı bizde tutmak ister misiniz?

Ayrılıyorsanız veya mevcut işvereninizden ayrıldıysanız ve sağlık sigortanızın sona ermesinden endişe duyuyorsanız, bizi bugün arayın. Siz ve aileniz için mevcut seçenekler üzerinden konuşabiliriz.

Sağlık sigortası neyi kapsar?

Sağlık sigortası, tipik olarak, poliçeniz başladıktan sonra ortaya çıkan akut durumlar için tedavi masraflarını karşılar, ancak istisnalar olabilir. Önceden var olan koşullar ve kozmetik cerrahi genellikle sağlık sigortası poliçenizin dışında tutulur, bu nedenle bunlar için sigorta kapsamına girmezsiniz.

Özel sağlık sigortası ne kadar?

Özel sağlık sigortanızın maliyeti, seçtiğiniz poliçe türüne bağlı olacaktır. Sigortanız için tedavinizin tüm masraflarını veya bir kısmını kapsayan aylık bir abonelik ödeyeceksiniz. Sağlık sigortamızın yanı sıra, günlük sağlık harcamalarınızın bir kısmının maliyetini düzenli, aylık bir prim karşılığında dağıtmanıza olanak tanıyan bir sağlık nakit planı sunuyoruz.

Sağlık sigortası maliyetini nasıl düşürebilirim?

Sağlık sigortanızın maliyetini etkileyen birkaç faktör vardır. Herkese adil olmak gerekirse, yaş, poliçenizin maliyetini hesaplamak için kullandığımız şeylerden biridir. Örneğin sigara içmek gibi sağlıksız yaşam tarzı seçimleri de aylık priminizi artırabilir. Dolayısıyla, sigarayı bırakmayı seçerseniz, sigortanızın maliyetini düşürebileceğinden bunu bize söylemeniz önemlidir.

Sağlık sigortası maliyetinin adil olmasını ve paranızın karşılığını almanızı sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız.

Sağlık sigortasına kaydolmak için neye ihtiyacım var?

İlk olarak, sağlık ve esenlik ihtiyaçlarınız için hangi sağlık sigortası kapsamının doğru olduğuna karar vermeniz gerekir. İki seviyeli özel sağlık sigortası sunuyoruz: Tedavi ve Bakım ve Kapsamlı.

Hangi sağlık sigortası kapsamının sizin için doğru olduğuna karar verdikten sonra, çevrimiçi olarak fiyat teklifi almak kolaydır. Sağlık sigortası poliçenizin maliyetini hesaplamamıza yardımcı olan birkaç kişisel ayrıntı ve bazı yaşam tarzı sorularını dolduracaksınız.

Sağlık sigortası poliçemde fazlalığa ihtiyacım olacak mı?

Bir fazlalık size sağlık sigortası üzerinde hak talep etmek ne zaman ödeme gerekecek miktardır. Seçtiğiniz fazlalık, poliçeniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir, özellikle de teminatınızın maliyetine karar verirken, bu nedenle sağlık sigortanızı nasıl etkileyeceğini anlamak önemlidir.

Kapsamlı sağlık sigortası

Özel teşhis ve tedaviyi kapsar

Bu, tüm uygun tıbbi ihtiyaçlarınız için özel teşhis, tedavi ve tedavi sonrası bakım sunan en yüksek sağlık sigortası kapsamımızdır.

Tedavi ve bakım sağlık sigortası

Yalnızca özel tedaviyi kapsar

Bu teminat seçeneği, NHS tarafından teşhis edilmekten mutlu olan ancak özel olarak tedavi görmek isteyen kişiler içindir.

 • Özel sağlık sigortası hakkında daha fazla bilgi edinin
  Yararlı kılavuzlarımız, sağlık sigortasının temellerini anlamanıza yardımcı olmak için buradadır. Ayrıca, bir ebeveyn olarak kendinize bakmak ve çocuklarınızın sağlığına bakmak gibi bir dizi temel sağlık konularını da ele alıyoruz.
 • Sağlık sigortası nasıl seçilir
  Bir politikada neyi arayacağınızı bilmek, sizin için doğru kapsamı seçmenize yardımcı olacaktır.
 • Sağlık sigortası: neleri kapsar?
  Sağlık sigortası poliçelerinin neleri kapsadığını ve neyin kapsamadığını görün.
 • Özel sağlık sigortası nasıl çalışır?
  Sağlık sigortasının nasıl çalıştığıyla ilgili bazı genel soruların yanıtlarını görün.
 • Sağlık sigortası maliyeti
  Sağlık sigortasının ne kadar olduğunu ve paranızın karşılığını ne aldığınızı öğrenin.
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat