Seyrantepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 En Uygun Anında

Seyrantepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 En Uygun Anında

Seyrantepe Sigorta Acenteleri 0553 668 1800 En Uygun Anında

Seyrantepe Sigorta Acenteleri otomobil sigortasıyla ilgili temel bilgiler kapsamınızı anlamak

Ancak, ihtiyacınız olabilecek diğer otomobil sigortası türlerini satın alma konusunda en iyi kararları vermek için, neyin kapsam dahilinde olduğunu, neyin kapsam dışı olduğunu ve neyin isteğe bağlı olduğunu anlamak isteyeceksiniz. Teminat türlerini anlamanın yanı sıra , teminat miktarlarını da düşünmek isteyeceksiniz.

Neden? Eyaletin gerektirdiği minimum miktarlar ciddi bir kazanın maliyetlerini karşılamayabileceğinden, daha yüksek teminat seviyeleri satın almayı düşünmeye değer.

Aşağıda, mevcut teminat türlerinin bir özeti verilmiştir – bazıları gereklidir; diğerleri isteğe bağlıdır; Kapsam tutarlarını tam olarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanımak için tümü ayrı ayrı (alakart) fiyatlandırılır.

Zorunlu teminat

Neredeyse her eyalet, araç sahiplerinin aşağıdaki otomatik sorumluluk kapsamına sahip olmasını gerektirir:

  • Bedensel Yaralanma Sorumluluğu – Bu, sizin veya başka bir sürücünün arabanızı sürerken neden olduğu yaralanma ve ölümle ilişkili maliyetleri kapsar.
  • Mal Hasar Sorumluluğu – Bu teminat, sizin veya arabanızı kullanan başka bir sürücünün başka bir araca veya çit, bina veya elektrik direği gibi başka bir mülke verdiği zarar için başkalarına tazminat ödeyecektir.
TIKLA ARA