Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Yeni Temsa Powerbus Otobüs, otomotiv ve iş makineleri sektörlerinde üretim, ihracat ve ithalat alanlarında faaliyet gösteren ve Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Temsa A.Ş, 35 kişi kapasiteli yeni ürünü Powerbus’ı Zorunlu Trafik Kasko Sigorta 2021 2022 tanıttı.

Temsa, Uluslararası İzmir Fuarı’na, binek ve ticari araçlarının yanı sıra otobüs ürünleri ile katıldı. Fuarda Temsa’ya ait bin 300 metrekarelik stand alanında 2003 yılında Türkiye’nin beğenisine sunulan Mitsubishi Outlander ve Mitsubishi Pajero ile Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi Spacestar, Mitsubishi L200 pikap ve Mitsubishi L300 panel ve camlı van araçların yanı sıra üretimi yine Temsa’nın Adana’daki tesislerinde gerçekleştirilen Mitsubishi Canter kamyon, Safir yolcu otobüsü ile Ağustos 2003’te üretilen Türkiye’nin Gerçek Küçük Otobüsü Powerbus sergilendi.

Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları

Powerbus’un tanıtımında konuşan Temsa A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Buldurgan, “Türkiye’nin gerçek küçük otobüsü Temsa Powerbus” ve Avrupa versiyonu Temsa Opal’i tanıtmaktan gurur duyduğunu iletti.

Buldurgan, Powerbus’un tanıtım lansmanı sonrası basın mensupları ile sohbet ederek şirketinin bugün geldiği nokta ve stratejileri hakkında bilgi verdi. Temsa’nın 1968 yılında kurulduğunu ve 1980’li yıllarda otobüs üretimine girdiğini belirten Buldurgan, “İç piyasada tek marka ile pek rahat olmayan bir rekabet yaşıyorduk. 2 yıl önce, krizin de etkisiyle dış pazarlara açıldık. Japon ve Avrupalılar’dan öğrendiklerimiz ile bir sinerji oluşturduk. Fransa pazarına 2002 yılında 200 otobüs ihraç ettik. Bu yılda aynı satış gerçekleşmektedir. 2003 yılında Avusturya’ya da 63 adet Safari’yi teslim ettik” diye konuştu.

35 kişilik otobüs Powerbus

Üretimi Temsa A.Ş. tarafından Adana’da gerçekleştirilen Powerbus, turizm ve kısa mesafe şehirlerarası taşımacılık sektörlerine yönelik tasarlandı. 35 yolcu taşıma kapasiteli, tamamen yeni bir ürün olarak üretildi. Tasarımcı Bob Lee imzası taşıyan tasarımı, yüksek mukavemet ve düşük ağırlık sağlayan otobüs tipi monokok gövde yapısı, yolcuları için yüksek konfor sağlayan havalı tip süspansiyon sistemi, tüm ihtiyaçları karşılayabilecek geniş bagaj hacmi ve Euro 3 emisyon standartlarını karşılayan güçlü, ekonomik ve çevre dostu MAN motoru ile Powerbus, Türkiye’nin gerçek küçük otobüsü olarak adlandırılıyor. Powerbus, tüm koltuklarda standart olarak sunulan emniyet kemerleri, standart olarak ABS ve Retarder sistemlerine sahip, ön ve arkada disklerden oluşan güçlü havalı tip fren sistemi ve üstün yol tutuşu ile, bir otobüste sağlanması gereken sürüş emniyeti ve güvenlik seviyesini fazlasıyla yakalıyor. Sahip olduğu özellikler ile üst sınıfı zorlayan Powerbus, düşük ilk yatırımı ve düşük işletme maliyeti ile kısa sürede işletmelerin vazgeçilmezi olacağı ifade ediliyor. 4.6 litre, 4 silindir, Turbo Intercooler, 180 HP/650 Nm, MAN motora (Euro 3) sahip olan Powerbus, 6 ileri vitesli ZF şanzımanı, otobüs tipi monokok gövde yapısı, 6 m3 bagaj hacmi, havalı tip süspansiyon sistemi, Ön/Arka disk, havalı tip fren sistemi, ABS/Retarderi ile mükemmel bir araç olarak tasarlandı. Powerbus’un uzunluğu 8.393, genişliği 2.300, yüksekliği 3.251, iç yükseklik 1.900, aks mesafesi 4.313, ön iz genişliği 1.949, arka iz genişliği 1.707 boyutlarında. Ağırlıklarına gelince, boş ağırlık 7.320, azami yüklü ağırlığı ise 10.400 kilogram.

Temsa Powerbus Trafik Kasko Sigortası Fiyatları
TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat