Trafik Kaza Türleri

Trafik Kaza Türleri

Ne tür olursa olsun bir kaza geçirdiyseniz, trafik sigortası yetkili kişisel yaralanma avukatlarından uzman yasal tavsiyesine ihtiyacınız vardır.

Uzman hukuk ekibimiz haftanın her günü kazalarda yaralananların hak taleplerini ele almaktadır.

Trafik Kaza Türleri
Trafik Kaza Türleri

İş Kazaları

İşteyken bir kazaya karışmış olabilirsiniz. Bu, hatalı makine veya ekipmandan kaynaklanan kazaları, eğitim veya denetim eksikliğini, koruyucu güvenlik ekipmanının bulunmamasını veya güvenli olmayan binaları içerebilir. İşverenler güvenli bir çalışma ortamı sağlamalıdır ve bunu yapmamak, işvereni işyerinde yaralanan herhangi bir çalışanı tazmin etmekle yükümlü kılar.

Aegis Legal, bu tür kazalarla ilgilenen uzman, akredite kişisel yaralanma avukatlarına sahiptir.

Kayma / Yolculuk İddiaları (kamu sorumluluğu)

Kötü durumu nedeniyle halka açık bir patikada veya yolda yaralanmış olabilirsiniz. Bir dükkan, restoran veya halka açık başka bir yerde kaymış veya takılmış olabilirsiniz. Aegis Legal, sizin için tazminat almanıza yardımcı olacaktır.

Endüstriyel Hastalıklar ve Hastalıklar

Bunlar genellikle çalışma ortamınızdaki toz veya duman gibi koşullardan ve tehlikeli maddelerle çalışmaktan kaynaklanır.

Aegis Legal, asbestle ilgili hastalıklar, endüstriyel sağırlık, solunum ve solunum problemleri konusunda uzmanlaşmış avukatlara sahiptir.

İşçileri, sağlıklarına neden olan veya bunlara katkıda bulunan koşullara maruz bırakan işverenlerinizden tazminat talep edebiliriz.

Yol Trafik Kazaları

Sürücü, yolcu, yaya veya bisikletçi olarak bir trafik kazasında yaralanmış olabilirsiniz.

Aegis Legal, araç onarımları, kaybedilen kazançlar vb. Dahil olmak üzere maruz kaldığınız mali kayıpların geri ödenmesiyle birlikte, yaralanmalarınız için tazminat ödenmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Ayrıca, yedek araç kiralama ve tıbbi tedavi konusunda yardımcı olabiliriz.

Yurt Dışı Kazalar

Tatilde veya başka bir ülkedeyken yaralanmış olabilirsiniz. Yolculuk sırasında veya uçakta yaralanmış olabilirsiniz. Bir otelde, restoranda veya halka açık başka bir yerde kaymış veya takılmış olabilirsiniz. Yurtdışındaki kazalarda uzmanlaşmış Avukatlarımız olduğundan, Aegis Legal sizin için tazminatınızı geri almanıza yardımcı olacaktır.

Hayvanların karıştığı kazalar

Bir hayvanın karıştığı bir kaza sonucu yaralandıysanız – bir atın düşmesi sonucu yaralanmış veya bir köpek tarafından ısırılmış olsun, uzman Avukatlarımız tazminat talebinde bulunmanıza yardımcı olabilir.

Sporla İlgili Yaralanmalar

Aegis Legal, ister profesyonel ister amatör bir sporcu olun, ister çocuğunuz beden eğitimi sırasında okulda bir kaza geçirmiş olsun, sporla ilgili yaralanmalarda uzmanlaşmış Avukatlara sahiptir.

Klinik İhmal

Bir tıp uzmanının ihmali nedeniyle acı çektiyseniz, Aegis Hukuk Bürosu size yardımcı olabilecek uzman Avukatlara sahiptir – sadece tazminat almakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir tıbbi prosedürün düzeltilmesi için mümkün olduğunca düzenleme yapar.

Diğer Yaralanma İddiaları

Aegis Legal, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer yaralanma talepleriyle ilgilenen uzman avukatlara sahiptir: –

• fiziksel saldırılar ve diğer cezai yaralanmalar,
• cinsel veya fiziksel istismar,
• Polise karşı eylemler,
• kusurlu ürünler,
• ölümcül kazalar,

TIKLA ARA

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat