• Phone0553 668 1800
  • AddressBüyükdere Cad. No:93 Kat 2 34387. Mecidiyeköy - İSTANBUL
  • Phone0553 668 1800
  • AddressBüyükdere Cad. No:93 Kat 2 34387. Mecidiyeköy - İSTANBUL

Türkiye Uluslararası Sağlık Sigortası

Türkiye Uluslararası Sağlık Sigortası

Türkiye Uluslararası Sağlık Sigortası

Yurt dışında tam zamanlı yaşayan bireyler ve aileler için teminat

Türkiye Uluslararası Yabancıların ve ailelerinin Türkiye de Türkçe birinci sınıf uluslararası sağlık sigortasına erişmesine yardımcı olmak için tasarlanan , yaşam tarzınıza uyacak çok çeşitli seçenekler sunar.

✔%96’nın üzerinde müşteri memnuniyeti ✔ Siz ve aileniz için 365/24/7 destek
✔ 1,4 milyon tıbbi sağlayıcıdan oluşan küresel tıbbi ağ ✔ Dünya
çapında 55 milyon üye tarafından güveniliyor

Türkiye’ye mi taşınmak istiyorsunuz?

Türk Sağlık Sistemi

Türkiye’de son on yılda sağlık reformlarının uygulanması, devletin sağlık sunumuna yardımcı olmuş ve kapsamlı sağlık hizmetlerini herkese ulaştırmıştır. Bu reformlar ve müteakip gelişmeler, Türkiye’yi yüksek kaliteli hizmetler ve rekabetçi fiyatlar ile cezbeden sağlık turistleri için bir varış noktası haline getirmiştir.

Yine de sağlık hizmetlerinin kalitesi bölgeden bölgeye değişebilir. İstanbul veya Ankara gibi büyük bir şehre taşınıyorsanız, İngilizce konuşan personeli olan kaliteli özel hastanelere yakın olacaksınız. Kırsal bölgelerde ve daha küçük kasabalarda yaşıyorsanız, sağlık hizmetlerine erişimi zor bulabilirsiniz.

Yabancı uyruklular şu seçeneklere sahiptir:

  • Devlet sağlık bakım sistemine katılmak (düzenli katkılarda bulunmak dahil) veya
  • Büyüyen yüksek kaliteli özel hastane ve klinik ağına erişim.

Türkiye’de yaşadıktan ve bir yıldan fazla bir süre devlet sosyal güvenlik sistemine katkıda bulunduktan sonra, devletin kamu tıbbi bakımına erişebileceksiniz. Ayrıca geçerli bir oturma iznine de ihtiyacınız olacaktır – ancak kapsamlı teminat ve en kaliteli bakım ve tedavilere erişim için Uluslararası Özel Sağlık Sigortası (iPMI) önerilir.

Reformlara ve iyileştirmelere rağmen, Türkiye’nin halk sağlığı sistemi Avrupa standartlarına uygun değildir ve çoğu göçmen gibi siz de iPMI almayı ve özel sağlık tesisleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özel bir klinikte randevu almak kolaydır ve çoğunun İngilizce konuşulan çağrı merkezleri vardır.

Halen kendi sosyal güvenlik mevzuatına tabi olan Türkiye’de çalışanlar sigortalı sayılmamaktadır. Buna, Türkiye’de Türk olmayan şirketler adına veya kendi adlarına kısa süreler için çalışanlar dahildir. Bu kişiler için iPMI önerilir ve acil servislere yine de ücretsiz olarak erişilebilir.

Avrupalı ​​gurbetçiler için, Avrupa Sağlık Sigortası Kartı (AB’de ücretsiz tıbbi tedavi) Türkiye’de geçerli değildir.

Türkiye Sigorta Fiyatları seçmek, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli, erişilebilir sağlık sigortası planları ve üye hizmetleri sağlamak için bize güvenmeniz anlamına gelir. Bu bizim en büyük önceliğimiz ve bu sorumluluğu hafife almıyoruz.

Bizim için fark insan dokunuşu. Önem veren ve yardım etme bilgisi ve gücü olan biriyle konuşma yeteneği. Size veya sevdiklerinize sağlıklarını sağlamak için yardımcı olabileceğimizi bilmenin güvencesi – günde 24 saat, haftada yedi gün, yılda 365 gün.

Evden uzakta olduğunuzda, sağlık durumundaki partneriniz olarak bize güvenebilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA

Texnologiya forumu pulsuz kripto pullar əldə etmək kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat